Exploding box, czyli moda na oryginalnie opakowane prezenty

pudełko

Exploding box cieszą się dużą popularnością. Pułka, których ścianki same opadają na bok, wyglądają niezwykle oryginalnie. Coraz większa liczba osób decyduje się na wykonanie takich boxów, które można…potem sprzedać w dobrej cenie. Tak, takie oryginalne boxy prezentowe to dla niektórych możliwość zarobienia całkiem dużej ilości pieniędzy. Może więc warto nauczyć się samodzielnie je wykonywać?

Pudełko z życzeniami dla każdego

Box exploding to nic innego, jak pudełka z życzeniami. Na jakie okazje? Dosłownie na wszystkie. Można takie pudełeczko “eksplodujące” ofiarować z okazji ślubu, narodzin dziecka, na “osiemnastkę”, czy też z okazji rocznicy ślubu. Na pewno wielu emerytów ucieszy się z tego, jeżeli na pożegnanie otrzymają takie unikalne pudełko z życzeniami, które na dodatek są personalizowane.

To, co wyróżnia exploding box, to fakt, że zostaje ono zawsze spersonalizowane. Należy poinformować osobę, zajmującą się wykonywaniem takich boxów, na jaką okazję, dla kogo. Co więcej – można nawet powiedzieć, co dokładnie ma się znaleźć w środku. Może ktoś jest wielkim fanem jeżdżenia na rowerze? A może zapalony rybak ma niedługo urodziny? Takie tematyczne akcenty sprawiają, że pudełko wygląda jeszcze bardziej oryginalne. Do tego jest to jawny znak dla osoby, która ma zostać obdarowana – “specjalnie myślałem o Tobie”. Tej drugiej stronie na pewno zrobi się miło.

Samodzielnie wykonany exploding box

Uwaga! Cena takich boxów nie jest niska. To nie oznacza faktu, że należy rezygnować z ich zakupu. Rękodzieła nigdy nie należą do tanich, ale jest to fakt jak najbardziej zrozumiały.

Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że bocy explodujące można wykonać samodzielnie. Skoro ktoś mógł nauczyć się wykonywać takie pudełka z życzeniami, to dlaczego ktoś inny nie miałby opanować takich umiejętności? Chyba jedyną zaporą będzie umysł, który może podsuwać wizje lenistwa na kanapie z brzuchem do góry. Warto się temu przeciwstawić. W szczególności, że w tym samym momencie można będzie nauczyć się czegoś nowego.

Może na samym początku wydawać się to trudne, ale tak nie jest. Internet pełen jest filmów DIY, które krok po kroku pokazują, jak takie pudełka są tworzone. Wystarczy robić to, co jest tam pokazane lub opisane (artykuły na blogach) i działać.

Oczywiście, wcześniej nie można zapomnieć o zakupie odpowiednich materiałów do wykonania takich boxów. Powstały już specjalne sklepy, które w swoim asortymencie mają akcesoria, pomogąjące stworzyć oryginalne exploding boxy na różnego rodzaju okazje.