Co robić i czego nie robić na weselu

ślub

Wyjście za mąż to czas pełen magii i zdziwienia, zarówno z powodu podniecenia, jak i stresu, który się z tym wiąże. Podane poniżej wskazówki pomogą Ci zaplanować proces ślubny w sposób mniej stresujący.

Możesz zaoszczędzić pieniądze, dokonując rezerwacji podczas okresu wolnego. Będzie to w każdym innym okresie, w maju i wrześniu. Miejsca ślubu są zwykle droższe w tych miesiącach. Jeśli jest to konieczne, aby Twój ślub odbył się w tym czasie, zarezerwuj miejsce tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać bardzo dużo.

Twoje zdjęcia ślubne być może będą wspomnieniami z całego życia.

Kurczak i stek są nadserwowane, więc co powiesz na odmianę? Urozmaicenie jest ważne i chcesz, aby wszyscy zapamiętali Twoją kolację jako niezapomnianą!

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać podczas wesela, jest transport. Spróbuj mieć taksówki lub limuzyny dla osób, które nie mogą dostać się na przejażdżkę, aby mogły wrócić do miejsca, w którym przebywają, gdy noc się skończy. Jest to szczególnie dobry pomysł dla gości, którzy mieli zbyt dużo do picia na weselu.

Upewnij się, że twój partner też o tym wie.

Jeśli masz wesele docelowe, dowiedz się, czy oni również chcieliby zostać na miesiąc miodowy. Pomoże im to w świętowaniu Twojego ślubu z Tobą, a potem w spędzeniu wspaniałych wakacji!

Upewnijcie się, że oświetlenie w Waszej sali weselnej może być przyciemnione. Może się to wydawać mało istotnym czynnikiem, możliwość obniżenia oświetlenia podczas pierwszego tańca będzie przyjemna, w przeciwieństwie do jaśniejszego oświetlenia podczas innych zajęć. Przed dokonaniem rezerwacji należy sprawdzić oświetlenie dostępne w różnych miejscach.

Możesz powiązać wszystkie elementy razem wybierając tkaniny, które mają unikalne faktury, w tym jedwab, nadruki stałe lub wykonane z satyny, a następnie możesz zdecydować się na tkaniny wzorzyste lub jednobarwne.

Jeśli stać Cię na tego typu wesele, możesz zarezerwować swój ślub na rejs z bliskimi przyjaciółmi i rodziną. Pozwoli Ci to cieszyć się miesiącem miodowym bezpośrednio po nim. Niektóre rejsy mają specjalne ceny dla par, które biorą ślub i miesiąc miodowy na statku.

Jeśli chcesz podać gościom wiele dań, upewnij się, że są one rozrywkowe, trzymając małe cukierki przy stole w przerwie między kolejnymi daniami. Możesz również oferować krakersy, cienkie krakersy lub inne drobne smakołyki.

Jeśli Panna Młoda i Pan Młody pochodzą z bardzo różnych środowisk kulturowych, obie strony mogą być uhonorowane przez włączenie tradycji, a następnie przyjęcie, które obejmuje tradycyjne dania, rytuały lub wystrój z drugiej strony tła. Pomoże to stworzyć niezapomniane wesele, które uhonoruje obie strony tradycji dla pary i ich rodzin.

Wesele powinno być magicznym dniem królewskiego traktowania księżniczki, o którym wiele dziewcząt marzyło przez całe życie. Wesele ma wiele do zrobienia i czasami może być przytłaczające. Przy odrobinie szczęścia, spostrzeżenia i pomysły zawarte w tym artykule sprawią, że poczujesz, że planowanie ślubu jest nie tylko wykonalne, ale nawet zabawne i relaksujące.