Czym charakteryzują się koparki dwudrogowe?

koparka

W przypadku dużych firm budowlanych i transportowych niezbędne są profesjonalne maszyny, które pozwalają na sprawne wykonywanie wielu zadań w ramach konkretnego projektu. Jedną z firm adresujących swoją ofertę do takich przedsiębiorstwom jest Atlas Poland. W swojej ofercie posiada ona koparki dwudrogowe, dzięki którym praca staje się zdecydowanie prostsza. Dobra koparka dwutorowa sprawdza się między innymi w przypadku pracy na torach kolejowych.

1.Gdzie wykorzystywane są koparki dwudrogowe?

  1. Jakie normy spełniają koparki dwudrogowe?

3.Jak poruszają się koparki Atlas?

  1. Czy koparki Atlas są komfortowe dla operatorów?

Gdzie wykorzystywane są koparki dwudrogowe?

Maszyny dwudrogowe to profesjonalny sprzęt, który wykorzystywany jest do pracy na torach kolejowych. To właśnie dzięki nim można w sprawny i pozbawiony problemów wykonać wszystkie prace, które są niezbędne do tego, aby wybudować lub naprawić infrastrukturę kolejową. Jeśli interesują Cię te marki Atlas, możesz mieć pewność, że są do maszyny, które zgodne są z najbardziej restrykcyjnymi normami, jakie obecnie obowiązują. W efekcie ich użytkowanie – o ile oczywiście przestrzegane będą wszystkie standardy – jest naprawdę bezpieczne. Jeśli chcesz przyjrzeć im się bliżej, wejdź na atlas-poland.pl/maszyny-nowe/koparki-dwudrogowe/1404-zw.

Jakie normy spełniają koparki dwudrogowe?

Jak wspomnieliśmy, urządzenia od firmy Atlas są naprawdę bezpieczne z uwagi na to, że zgodne są z najbardziej restrykcyjnymi normami. W przypadku tych maszyn do najważniejszych dokumentów zalicza się Świadectwo Dopuszczenia Urzędu Transportu Kolejowego oraz Zezwolenie na Dopuszczenie do Eksploatacji. Do tego dochodzi system Carsy, który skutecznie chroni przed zablokowanie ruchu na torach. W efekcie pracę można wykonywać bez najmniejszych obaw.

Jak poruszają się koparki Atlas?

Mówiąc o maszynach Atlas, należy wyraźnie wskazać, że w przypadku tego rodzaju maszyn możliwe jest odrębne sterowanie przednimi i tylnymi kołami. Taka budowa sprawia, że operatorzy wykonujący pracę w trudnym terenie nie muszą martwić się jakimikolwiek problemami. Każda koparka dwudrogowa marki Atlas świetnie poradzi sobie z poruszaniem się nie tylko po torach, ale również innych elementach tworzących infrastrukturę kolejową. Warto dodać, że doskonałą moc silnika i siła zrywania to cechy, które czynią z koparek dwudrogowych niezawodne, świetnie sprawdzające się maszyny.

Czy koparki Atlas są komfortowe dla operatorów?

Praca na szynach może zajmować wiele godzin. Dlatego tak ważne jest, aby operatorzy koparek mieli zapewnione odpowiednie warunki. Koparki takie, jak 1404 zw marki Atlas zwracają uwagę przede wszystkim naprawdę dużymi szybami. Rozmieszczone są one dookoła kabiny. Do tego dochodzi naprawdę przestronne wnętrze, w którym zmieszczą się dwie osoby. Jeśli chodzi o aparaturę kontrolującą oraz sterującą, to jest ona zaprojektowana tak, aby korzystanie z niej nie stanowiło najmniejszego problemu. Marka Atlas dopuszcza w przypadku swoich maszyn – na przykład 1604 ZW – montaż monitora poglądowego. To rozwiązanie, które sprawi, że operator zyska możliwość obserwacji wszystkiego, co znajduje się za maszyną. Niewątpliwym atutem jest także doskonale wyizolowana kabina, co sprawia, że operatorzy nie muszą borykać się ani z uciążliwym hałasem, ani dużymi drganiami.

Marka Atlas Poland to znana i ceniona firma, w której ofercie znajduje się niejedna koparka dwudrogowa sprawdzająca się w przypadku pracy na szynach. Wszystkie maszyny z jej oferty mają doskonałą moc silnika i naprawdę duży zasięg. Do tego dochodzi odpowiednia siła zrywania. Wszystko to sprawia, że jeśli chcesz wyposażyć firmę w naprawdę dobry sprzęt, maszyny marki Atlas zasługują na uwagę.