Garaż na rowery AvantGarde – elegancka alternatywa dla schowka w ogrodzie

garaż na rowery

Kochasz jazdę na dwóch kółkach, ale brakuje Ci miejsca, w którym mógłbyś bezpiecznie przechowywać rower? A może szukasz praktycznego garażu na rowery, który stanie się ozdobą Twojego ogrodu? Dowiedz się więcej o efektownym schowku AvantGarde, który wygląda jakby zaprojektował go wzięty architekt!

Schowek na rowery o intrygującym designie

Jego wyjątkowy wygląd doskonale komponuje się z fasadami nowoczesnych domów, a wysmakowane detale podkreślają niebanalny gust właścicieli garażu na roweryAvantGarde intryguje prostotą formy i dyskretną elegancją prążkowanych ścian oraz charakterystycznego przeszklenia ukrytego pod skośnym daszkiem.

Ten metalowy garaż ogrodowy harmonijnie wtapia się w przestrzeń ogrodu, skrywając przed wzrokiem wszystko, co mogłoby pozbawić Twój zieleniec uroku. Zmieścisz w nim rowery dla całej rodziny, hulajnogi, kosiarkę, narzędzia ogrodowe, a nawet obszerny stół do majsterkowania.

metalowy garaż ogrodowy

Dopasuj garaż ogrodowy do swoich potrzeb

Mały schowek na rowery w rozmiarze M czy obszerny garaż XXL? Sam zdecyduj, który model domku ogrodowego AvantGarde odpowiada Twoim potrzebom. Oprócz wymiarów praktycznego składziku możesz także wybrać wersję z pojedynczymi lub z podwójnymi drzwiami.

W ofercie austriackiego producenta znajdują się 3 warianty kolorystyczne, które pozwolą Ci dopasować barwę garażu ogrodowego do kolorystyki domu. Możesz harmonijnie do niej nawiązać lub stworzyć efektowny kontrast, stawiając w ogrodzie srebrnyciemny szary lub kwarcowy szary schowek na rowery.

Konserwacja garażu ogrodowego to przeszłość

Zwykło się mówić, że piękno szybko przemija, lecz trwałe i estetycznie wykonane składziki AvantGarde stanowią wyjątek od tej reguły. W przeciwieństwie do zwykłych garaży, które zaczynają niszczeć już po kilku sezonach, ich wygląd przez dekady pozostaje bez zmian.

najlepszy garaż ogrodowy

Dzieje się tak za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych w procesie produkcji nowoczesnych domków narzędziowych. Ocynkowanapoliestrowa blacha stalowa oraz połączenia gwintowe i zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają garażom AvantGarde trwałość poświadczoną 20-letnią gwarancją.

Sprawiają też, że schowki na rowery nie wymagają konserwacji. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał ich malować ani zabezpieczać przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Zyskasz więc nie tylko estetyczny i praktyczny domek narzędziowy, ale również oszczędności i bezcenny czas.

AvantGarde – najlepszy garaż ogrodowy dla cyklistów i majsterkowiczów

Szeroki wybór opcji dodatkowych sprawia, że możesz dopasować funkcjonalność garażu do swoich preferencji. Jeżeli kochasz rowerowe przejażdżki, rozważ dokupienie rampy wjazdowej i wygodnego uchwytu na rowery, dzięki któremu zyskasz jeszcze więcej miejsca.

schowek na rowery

Masz duszę ogrodnika? To świetnie się składa, ponieważ dzięki uchwytom na narzędzia zyskasz łatwy dostęp do łopaty i grabi. Z kolei zestaw półek ułatwi Ci przechowywanie doniczek, a rynna pomoże utrzymać optymalny poziom wilgotności kwiatów rosnących przy domku narzędziowym.

Metalowy garaż ogrodowy pomoże Ci też spełnić marzenie o małym warsztacie. Składany stół sprawi, że zyskasz przestrzeń do majsterkowania, a dodatkowe półki zapewnią przestrzeń do składowania elektronarzędzi, młotków i śrubokrętów. Twoje skarby będą bezpieczne, ponieważ solidny zamek cylindryczny skutecznie ochroni je przed kradzieżą.

Chciałbyś mieć w ogrodzie elegancki i funkcjonalny garaż na rower?  Zadzwoń do nas i zapytaj o pozostałe dodatki, dzięki którym zbudujesz swój wymarzony schowek.

Czekamy na Twój telefon pod nr: +48 531 782 978 lub +48 692 449 474. Możesz też wysłać e-mail na adres: 
biuro@garaze-ogrodowe.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl