Kurs językowy online

Nauka języka angielskiego online jest równie skuteczna co zajęcia stacjonarne. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na taki tok nauczania.

Swoboda nauki języka angielskiego przez internet

Kurs angielskiego we Wrocławiu to nie tylko stacjonarne lekcje w siedzibie szkoły, ale również zajęcia online w bardzo atrakcyjnej formie.

Kurs online prowadzony jest na każdym poziomie zaawansowania. Możesz być pewny, że zostanie zasugerowana dla Ciebie grupa, która będzie pasowała to Twoich umiejętności i pozwoli je rozwijać.

Prowadzącym jest profesjonalny lektor lub native speaker, z którymi odbywa się swobodny kontakt. Kursy online zawsze prowadzone są w czasie rzeczywistym. Lektor na bieżąco tłumaczy potrzebne kwestie, koryguje w razie potrzeby oraz w naturalny sposób naprowadza uczestnika na to by sam szukał i rozumiał popełnione błędy językowe.

W kursie językowym online możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca. Nie musisz przerywać nauki w przypadku przeprowadzki, wyjazdu wakacyjnego, czy długiej delegacji. Wystarczy, że będziesz mieć połączenie z internetem i swobodnie dołączysz do kursu.

Nie tylko oszczędzasz czas i koszty na dojazdy, ale też dostarczasz sobie niesamowitą możliwość na stały kontakt z językiem.

Kurs angielskiego online to idealne rozwiązanie dla osób, które są nieśmiałe. Zajęcia mogą odbywać się w bezpiecznej przestrzeni domu lub ulubionego miejsca. Dobre warunki wpływają na otwarcie się na naukę.

Kurs językowy online i autorski program

Najważniejszą kwestią na zajęciach online jest konwersacja i to właśnie na swobodną umiejętność komunikowania kladzie się nacisk. Nowatorski program całkowicie rezygnuje z opierania w kursów online na podręcznikach. Metody zostały opracowane przez samą właścicielkę szkoły i przynoszą niesamowite rezultaty.

Naukę w trakcie zajęć wzbogacają różne gry i zabawy językowe, które nie tylko ją urozmaicaj, ale również uczą posługiwania się angielskim w różnych sytuacjach. W ich trakcie nawet nie zauważysz kiedy sam będziesz przejmował inicjatywę.

Kursy językowe online prowadzone w bardzo małych grupkach pozwalają na niemal indywidualne podejście do każdego uczestnika. Jednocześnie mamy okazję przysłuchiwać się innym, tworzyć z nimi dialogi oraz dyskusję nabierając w tym naturalnej coraz większej wprawy.

Skuteczna nauka języka sprawi, że bez problemu porozumiesz się z osobą zagranicą. W kursie chodzi nie o osiągnięcie perfekcji lingwistycznej, a złamanie barier komunikacyjnych, które posiada wielu z nas.

Zajęcia z lektorem prowadzone są przez serwis ZOOM . Uczestnik poza samym braniem udziału w kursie, otrzymuje na chmurze materiały, dzięki którym może łatwo powtórzyć zakres oraz przygotować się na kolejne lekcje.

Po ukończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty.

Atrakcyjne dodatki dla uczestników  

Uczestnicy kursów online mają dostęp do specjalnych profitów przygotowanych z myślą o nich.

Jednym z nich jest świetna platforma językowa. Znajdziesz na niej różnorodne zadania, opisy i tłumaczenia zawiłości językowych, do których będziesz miał cały czas dostęp. Platforma jest kompatybilna zarówno z komputerem jak i telefonem.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje audiobooka z zestawem ćwiczeń do samodzielnego szlifowania umiejętności językowych.

Nie chcesz mieć oporów przed używaniem języków obcych za granicą? Nie czekaj i już dziś rozpocznij swoją przygodę z kursem językowym online . Przełam swoje bariery, zdobądź doświadczenie w posługiwaniu się angielskim i zobacz, że język obcy wcale nie jest taki trudny!