Śmieszny prezent dla niego – fajne pomysły na upominki dla faceta

Śmieszny prezent dla niego - fajne pomysły na upominki dla faceta

Kiedy nadchodzi dzień obdarowania kogoś wyjątkowego każdy staje przed dylematem co kupić, żeby prezent był ładny, ciekawy  i przede wszystkim trafiał w gust obdarowanego. Na ogół panie mają mniejszy problem z wyborem podarunku dla pań, panowie dla panów. Wybiera się to co sami chcielibyśmy dostać z korektą na upodobania tej drugiej strony. Jeśli drogie Panie naprawdę nie wiecie co kupić mężczyźnie, śmieszny prezent dla faceta zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. A jeśli prezent ma cieszyć Was oboje i być często eksponowany, to koszulka będzie idealnym wyborem.

W koszulkach warto postawić na jakość. 

Tym hasłem kierujemy się w sklepie mistickers.pl. Wyznajemy zasadę, że koszulki powinny być uszyte z najwyższej jakości materiału. Dobrze, jeśli jest to 100% bawełny pół-czesanej. To świetna tkanina pod względem ekonomicznym, ale i ekologicznym, a przy okazji anty – alergicznym. Wtedy ten śmieszny prezent dla mężczyzny będzie się dobrze zachowywał w praniu – nie rozciągnie się ani nie wykurczy, nie wyblaknie, ani się nie zdeformuje. Jeśli nie chcemy, żeby dekolt stawał się coraz większy a ramiona opadały coraz niżej należy zastosować dobrej jakości ściągacz przy szyi, a szwy ramieniowe wzmocnić taśmą. Komfort noszenia gwarantowany. Tkanina nie powinna być zbyt cienka, aby dobrze wchłaniała wilgoć, dlatego gramatura 190g/m2 jaką preferuje nasz sklep jest idealna do tego typu odzieży. Bardzo praktyczne jest kiedy koszulka zostanie uszyta z tzw. “rękawa” dzianiny. Dzięki temu nie ma szwów bocznych, więc rozprucie w koszulce, które objawi się  w najmniej odpowiednim momencie naszemu obdarowanemu nie grozi. Prezent z jajem dla faceta nie powinien robić mu takich niespodzianek. Ważny jest też uniwersalny, prosty krój. Jest zawsze modny i każdy czuje się w nim dobrze. Pierwszorzędowe znaczenie ma jednak nadruk. Ten używany w koszulkach ze sklepu mistickers.pl wykonany jest w technice DTF, dzięki czemu śmieszne prezenty dla niego nie rozśmieszają np. brakującą literką, która się sprała albo wykruszyła. No i ostatnia rzecz, ale niemniej ważna – opakowanie. Ma ono kluczową rolę – chroni fajne prezenty dla faceta w drodze ze sklepu do obdarowanego. W transporcie wiadomo – bywa różnie. Dlatego nasz sklep pakuje koszulki w trwałe i estetyczne woreczki foliowe. 

Czy koszulka to na pewno prezent dla każdego i na każdą okazję?  

Koszulki z pewnością sprawdzą się jako śmieszne prezenty urodzinowe dla mężczyzn. Wystarczy dobrać odpowiednią liczbę i obrazek i mamy spersonalizowany upominek. Można też dobrać koszulkę do zawodu i hobby. W naszym sklepie oferujemy koszulki dla budowlańców, mechaników i programistów, a jeśli chodzi o zainteresowania – zaspokajamy potrzeby np. podróżników, wędkarzy czy rowerzystów. Ale jeśli zawód lub hobby są nietypowe – zawsze można zdecydować się na wzór własny. I tu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. 

Koszulka to także zabawny prezent dla mężczyzny związany z typowymi świętami z kalendarza. Może być upominkiem na Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny. Można też nawiązać do cech obdarowanego. Napis “najlepszy mąż na świecie” albo “jestem super facetem” na pewno mile połechce męskie ego. 

Nietypowe okazje i wydarzenia z życia prywatnego – je też da się pokreślić koszulką. 

Takie okazje jak wieczór kawalerski czy ślub, ale również bardziej służbowe – np. awans aż proszą się o śmieszne gadżety dla faceta. I nie musi być to pojedynczy egzemplarz. Można w ten sposób ubrać cały zespół. Efekt wow! gwarantowany. Takie nietypowe zamówienia sklep mistickers.pl obsłuży z największą przyjemnością.