Tajemnice piękna, które powinna znać każda osoba!

uroda

Dla większości kobiet, wyglądanie jak najlepiej jest jednym z ich najważniejszych priorytetów przed i po wyjściu z domu. Jednakże, może być bardzo trudne, aby utrzymać siebie wyglądając jasno i pięknie pośród trudnej pracy, szkoły i harmonogramu społecznego. Na szczęście, te wskazówki i sztuczki sprawiają, że utrzymanie ich wyglądu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Co tydzień nakładajcie wazelinę na skórki paznokci. Ponieważ wazelina odżywia paznokcie, powinny one szybciej rosnąć. Wygląd skórek i paznokci będzie również bardziej zdrowy. Zazwyczaj rezultaty widać od razu, ponieważ wazelina działa bardzo szybko.

Używaj kolorów do makijażu oczu, które pomogą Ci sprawić, że Twój niebieski kolor oczu będzie wyskakiwał. Spróbuj miedziany, brązowy, rdzawy lub brzoskwiniowy cień do powiek. Poszukaj eyelinerów i tuszów do rzęs, które są bardzo ciemny brąz, który ma odrobinę ciemny fiolet, bordo lub cegły. Te kolory mogą pomóc niebieski bardziej się wyróżnić.

Twój kolor włosów powinien mieć wpływ na to, które kolory kosmetyczne wyglądają na Ciebie najlepiej. Na przykład, jeśli jesteś brunetką, możesz użyć ciemnego mahońskiego cienia do powiek jako narzędzia wielozadaniowego. W szczyptę można go wykorzystać do wypełnienia skąpych brwi, zaznaczenia górnej linii rzęs, a nawet pokrycia siwizny odrostów na linii włosów.

Mało znanym sposobem na nadanie włosom zdrowego i lśniącego wyglądu jest zwykła domowa soda do pieczenia. Zmieszaj odrobinę wody toaletowej ze swoją zwykłą ilością szamponu. Umyj włosy. W ten sposób Twoje włosy staną się bardziej promienne.

Istnieją dwa sposoby na ukrycie wad i skaz na Twojej twarzy. Po pierwsze, delikatnie nałóż korektor na problematyczne miejsca za pomocą małej szczoteczki kosmetycznej. Drugim sposobem na ukrycie niedoskonałości jest odwracanie uwagi. Spróbuj zastosować ciepłą, różową pomadkę do ust. Pozwoli to odciągnąć wzrok od wszelkich wad, które chcesz ukryć.

Jeżeli masz bardzo wąskie oczy, możesz stworzyć złudzenie, że są one szeroko otwarte, najpierw za pomocą lokówki do podwijania górnych rzęs. Na środkowe rzęsy nałóż ciemnobrązowy tusz do rzęs, a następnie pochyl różdżkę po przekątnej i nałóż go na rzęsy zewnętrzne.

Aby uzyskać piękne paznokcie, za każdym razem nałóż na paznokieć lakier do paznokci top coat. Topcoat nie tylko sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądały na błyszczące, ale również wydłuży czas pomiędzy kolejnymi błyszczeniami. Unikajcie Państwo zastąpienia lakieru bezbarwnego lakierem nawierzchniowym, ponieważ nie jest to ten sam produkt i nie zapewnia on tych samych korzyści.

Jeśli masz już problemy ze skórą, musisz być szczególnie ostrożna przy wyborze makijażu, aby nie pogorszyć sytuacji. Unikaj makijażu z użyciem jakichkolwiek olejków i oszczędnie używaj nawilżaczy, podkładów, makijażu oczu i różów do policzków bez użycia oleju. Poszukuj również produktów niekomedogenicznych, które nie zachęcają do zamykania porów.

Zamiast pozwolić, aby twoja stresująca praca, niekończące się obciążenie kursu lub dramaty społeczne odbiły się na twoich włosach, skórze i ciele, skorzystaj z rad zawartych w tym artykule, aby pozostać na szczycie swojej gry, wyglądając olśniewająco i świeżo. Te porady na pewno nauczą Cię czegoś lub dwóch o utrzymaniu swojego wyglądu.