Użyj tych wskazówek, aby stać się zawodowym piłkarzem

piła nożna

Piłka nożna jest sportem, który ludzie w każdym wieku. Piłka nożna nie jest tylko dla dzieci. Poniższy artykuł zawiera wiele cennych informacji, które sprawią, że piłka nożna będzie bardziej dostępna dla osób w każdym wieku.

Upewnij się, że twoje knagi dobrze pasują. Buty powinny mieć dobre podparcie dla łuków, powinieneś mieć pewność, że knagi, które kupujesz. Złe knagi mogą powodować kontuzje.

Jest absolutnie konieczne, abyś skupił się na piłce poza zasięgiem wzroku. Utrata piłki spowoduje, że drużyna przeciwna dostanie się do bramki.

Wyrzuć obrońców poprzez dryblowanie w kierunku przeciwnym do tego, w którym idziesz. To może pomóc ci ominąć obrońcę.

Jeśli znajdujesz się w środku pola, zauważ, co dzieje się na obu jego końcach. Musisz być gotowy, aby dostać piłkę z jednej strony i od razu przekazać ją drugiej. Musisz wiedzieć, gdzie znajdują się przeciwnicy i otwarci zawodnicy.

Udawaj, że podajesz piłkę do innego zawodnika, gdy obrońca zbliża się do ciebie. To powinno dać im chwilę zamieszania dla przeciwnika i daje Ci zrobić swój następny ruch. Taktyka ta działa jeszcze lepiej, jeśli jesteś animowany.

Niespodzianka to boisko do piłki nożnej. Drybluj w prawo, a potem szybko przejdź na przeciwną stronę. Może to otworzyć pole gry, jeśli obrońca nie będzie się tego spodziewał. Chociaż może to być zaskakujące dla twoich kolegów z drużyny, przyzwyczai się oni do twojego osobistego stylu gry.

Biegnij 3 mile dziennie, aby utrzymać swój układ krążenia w ryzach. Musisz być w najlepszej kondycji sercowo-naczyniowej, ponieważ piłka nożna wymaga wielu ciągłych biegów. Swoją wytrzymałość i wytrzymałość możesz zbudować, jeśli będziesz biegał co najmniej 3 mile dziennie. Spróbuj biegać na różnych trasach, aby uniknąć nudy podczas biegu.

Jeśli spróbujesz jako zawodnik drużyny piłkarskiej, skup się na tym, co robisz najlepiej i czujesz się z tym dobrze, zamiast popisywać się i próbować robić coś, czego nie możesz w pełni opanować.

Podczas treningu używaj mniejszych piłek. Możesz doskonalić swoje techniki kopiąc mini piłki nożne lub piłeczki tenisowe. Kiedy jesteś w stanie umiejętnie manewrować i manipulować małą piłką, większa piłka może wydawać się prostsza do opanowania.

W miarę możliwości używaj słabszej stopy do kopania. To pomoże wzmocnić tę słabą stopę. Używaj ściany do ćwiczenia podania i kopania słabszą stopą. Zawodnicy, którzy są w stanie dobrze używać obu stóp, są bardzo rzadcy i bardzo poszukiwani.

Możesz użyć ćwiczeń treningu wzrokowego, aby pomóc lepiej śledzić piłkę.

Osłony na golenie są dostępne w różnych rodzajach materiałów. Jakość ochrony zazwyczaj zależy od tego, jak wysokiej jakości są to najlepsze materiały. Niższej jakości osłony mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, a lepsze są wykonane z poliuretanu. Lepsze materiały będą bardziej kosztowne. Tylko małe dzieci powinny nosić ochraniacze na golenie wykonane z tworzywa sztucznego, aby były odpowiednie. Poziom ochrony powinien wzrastać wraz z siłą gracza.

Jeśli piłka nożna od dawna jest dla Ciebie tajemnicą, weź sobie do serca. Zobaczysz grę w zupełnie nowym świetle teraz, gdy wiesz o niej więcej. Bądź lepszym graczem, wprowadzając w życie to, czego się nauczyłeś.