Baby Design – jakie modele cieszą się największą popularnością?

wózek

Gdy w grę wchodzi jakość, bezpieczeństwo oraz modny design, wybór musi być jeden. Mowa oczywiście o produktach Baby Design, zaprojektowanych w zgodzie z obowiązującymi, restrykcyjnymi normami i uwzględniającymi wysokie wymagania dorosłych. Wózki sygnowane logiem brandu od lat cieszą się zaufaniem i dobrą opinią mam. Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka produkty Baby Design?

Najwyższa jakość materiałów…

Idealny wózek dziecięcy musi stawić czoła wielu niesprzyjającym czynnikom. Powinien być nie tylko odporny na uszkodzenia i utratę koloru, ale również łatwy w utrzymaniu czystości i estetyce odpowiadającej najnowszym trendom. Doskonale wie o tym marka Baby Design, która starannie dobiera tkaniny do swoich produktów, dbając o ich jak najwyższą jakość. Przemawia za tym wnikliwa kontrola materiałów pod względem zawartości substancji toksycznych, które mogłyby wywoływać alergie lub zatrucia.

… i bezpieczeństwo użytkowania

Marka Baby Design bazuje nie tylko na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale również wiedzy niezależnych ekspertów, jak: Instytut Matki i Dziecka, SGS czy KOMAG. Dzięki temu, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, zarówno jeśli chodzi o budowę, jak również zdrowy i prawidłowy rozwój malucha. Można zatem być pewnym, że sygnowane jej logiem wózki doskonale zdadzą egzamin w każdym, nawet najtrudniejszym otoczeniu. Testowane pod kątem wytrzymałości, amortyzacji czy zawartości niebezpiecznych materiałów jednoznacznie wskazują o najwyższej jakości i bezpieczeństwie stosowania.

Topowe produkty

Wśród produktów cieszących się największą popularnością wymienić należy wózek wielofunkcyjny Baby Design Husky. Idealny na każdą porę roku (posiada w zestawie śpiworek, mufkę na dłonie czy folie przeciwdeszczowe). A do tego, zawierający wszystko to, co jest potrzebne dla maluszka od urodzenia, aż do ukończenia 4 roku życia. Oprócz wyjątkowych walorów praktycznych, zachwyca oryginalnym wyglądem, dzięki czemu przypadnie do gustu najbardziej wymagającym rodzicom.

Kolejnym, równie wysoko cenionym produktem z oferty Baby Design jest model Bueno. Z wygodną, przestronną gondolą i miękkim, ergonomicznym materacykiem zagwarantuje komfort i wygodę podczas codziennych spacerów – niezależnie od pogody! Podobnie jak model Husky, jest wyposażony w wiele przydatnych akcesoriów, które okażą się pomocne na wypadek pogodowych kaprysów.

A może model Dotty? Jego staranna konstrukcja uwzględniająca szybkie składanie, przewożenie przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz pochylane oparcie także znalazła wierne grono zadowolonych użytkowników.