Butelka na wodę z filtrem węglowym – gdziekolwiek ruszasz, wieź ją ze sobą!

Butelka na wodę z filtrem węglowym

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, na spacer, do pracy, czy po prostu siedzisz w domu, zawsze miej przy sobie butelkę filtrującą. Dlaczego warto? Poniżej znajdziesz odpowiedź!

Butelka na wodę z filtrem węglowym – zadbaj o siebie, zadbaj o planetę!

Chcesz jedną decyzją nie tylko zapewnić sobie wygodę, zaoszczędzić, ale również zatroszczyć się o planetę? Rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki! Butelka filtrująca jest poręczna, lekka i wyjątkowo trwała, dzięki temu możesz korzystać z jej możliwości, gdziekolwiek jesteś! Każda butelka wyposażona jest w filtr węglowy (naturalne, stworzony z łupin orzecha kokosowego), który usunie nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podwyższy jej pH (pamiętaj, że alkaliczna woda pomoże ci w walce z zakwaszeniem organizmu) oraz pozostawi niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych! Dzięki temu sięgasz nie tylko po wygodne rozwiązanie, ale również oszczędzasz czas, pieniądze i dbasz o środowisko. Brzmi nieźle? Dowiedz się więcej!

Butelka z filtrem – po którą sięgnąć?


Szukasz modelu dla siebie, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Sięgnij po rozwiązanie, które jest nie tylko estetyczne, ale również skuteczne. Takim przykładem jest butelka filtrująca Soft od polskiej marki Dafi (pierwsza butelka wyprodukowana w Polsce) dlaczego? Poznaj odpowiedź i sam podejmij decyzję!:

– obrotowy datownik przypomni ci o regularnej wymianie filtra węglowego

– filtr węglowy usunie smak i zapach chloru z wody kranowej oraz pozostawi zawarte w niej cenne minerały

– butelka jest wielokrotnego użytku, dzięki temu zatroszczysz się o środowisko

– butelka filtrująca jest bezpieczna dla zdrowia, ponieważ została stworzona z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A

– sportowy korek zapewni ci szczelność podczas aktywności

– wygodny uchwyt sprawia, że możesz przymocować butelkę do torebki lub paska

Butelka filtrująca – gdzie możesz wykorzystać jej możliwości:

– na wakacjach (regularne nawadnianie organizmu nie bierze urlopu, dlatego weź ze sobą butelkę z filtrem i zrób to w najlepszym stylu)

– podczas aktywności (jesteś na trasie? Podczas postoju zadbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu)

– w domu (zadbaj o dobry nastrój i sięgnij po butelkę filtrującą, gdy poczujesz pragnienie)

– na spacerze (niech twoim najlepszym towarzyszem podczas spaceru po okolicznym parku będzie butelka wielokrotnego użytku)

– na treningu (podczas ćwiczeń szczególnie powinieneś zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu)

– w pracy/w szkole/na uczelni (smaczną filtrowaną wodę kranową możesz mieć zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś)

Ruszasz w drogę? Sięgnij po sprawdzonego towarzysza! Butelka na wodę z filtrem węglowym czeka na ciebie na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Podejmij decyzję, wybierz model dla siebie i każdego dnia odkrywaj nowy pakiet korzyści!