Etui na kluczyki Keyless – co to jest i jak działa?

klucze

Kluczyki do samochodu to stosunkowo niewielka, ale z drugiej strony niezwykle ważna rzecz. Bez kluczyków po prostu nie ma opcji skorzystania ze swojego pojazdu. Dlatego, warto zadbać, aby przypadkiem się gdzieś nie zapodziały, albo ktoś ich nie ukradł.

Zabezpiecz swój samochód – etui na kluczyki Keyless

Niestety w obecnym świecie kradzieże to dość częsty przypadek, z którym musi zmagać się każdy kierowca samochodu. Jak zatem przeciwdziałać złodziejom? W tym momencie z pomocą przychodzi etui na kluczyki Keyless, które dzięki sprytnemu systemowi zabezpieczającemu w skuteczny sposób zapobiegnie potencjalnej kradzieży.

Jak działa etui na kluczyki Keyless?

Wraz z rosnącym postępem technologicznym wzrastają również możliwości przechwytywania przesyłanych przez urządzenia sygnałów. Tak samo działa to w przypadku kluczyków samochodowych. Złodzieje potrafią przechwycić emitowany przez kluczyk sygnał, co za tym idzie, są w stanie otworzyć Twój samochód, uruchomić silnik i najprościej w świecie odjechać. Etui na kluczyki Keyless to produkt stworzony do walki z tego typu metodami kradzieży. Etui wytworzone jest ze specjalnego materiału, który jest w stanie zablokować w futerale sygnały emitowane przez kluczyk. Produkt ten jest kompatybilny ze wszystkimi większymi markami samochodów, dzięki czemu korzystać z niego może praktycznie każdy.

Etui na kluczyki Keyless – czy warto?

Jak widać, etui na kluczyki Keyless to produkt zdecydowanie warty uwagi, któremu powinien przyjrzeć się każdy kierowca. Stosując tego typu etui, niwelujesz szansę na kradzież swojego samochodu, który często jest dość kosztowną inwestycją. A więc, jeśli szanujesz swój pieniądz, warto wyposażyć się w etui na kluczyki Keyless, którego cena tak naprawdę jest niewielkim ułamkiem ceny całego samochodu. Etui Keyless potrafi zabezpieczać sygnały kluczyków typu:

  • Keyless,
  • Keyless Go,
  • Smart Key,
  • Kessy,
  • i wiele więcej.

Jednak nie sposób również wspomnieć o szerszym zastosowaniu, jakim jest: blokowanie fal kart zbliżeniowych RFID, NFC, WiFi, GSM oraz LTE. Etui na kluczyki Keyless jest w stanie działać w zakresie od 10 kHz do nawet 30 GHz. Dla wygody użytkownika etui wyposażone zostało w dwie kieszonki. Pierwsza, która pełni głównie ochronną funkcję i skutecznie blokuje sygnał przed hakerami. Druga, w której kluczyki można umieścić podczas jazdy, kiedy sygnał kluczyka musi być odbierany przez Twój samochód.

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta firma zadbała o różnorodność swojej oferty. W sklepie dostępne są między innymi etui ze skóry naturalnej, ekologicznej oraz w dwóch różnych orientacjach. Modele różnią się od siebie również kolorami i wzorami.