Zonda giełda kryptowalut z możliwością płatności w PLN

kryptowaluty

Giełda Zonda to największa giełda kryptowalut w Polsce i jedna z największych na świecie. Niedawno zmieniła właściciela i nazwę i ma zamiar stać się jeszcze lepszym miejscem do kupowania i sprzedawania kryptowalut. Również chce skupić się na edukowaniu inwestorów, aby każdy świadomie mógł podejmować decyzję o zakupie swoich kryptowalut. Jeśli szukasz miejsca, gdzie zakupisz główne kryptowaluty to Giełda Zonda to idealne miejsce dla Ciebie do sprawdzenia.

Zonda giełda rejestracja

Aby zarejestrować się na giełdzie Zonda, zapraszamy do dokładnej instrukcji na stronie – https://dodatkowy-zarobek.pl/zonda-jedna-z-najpopularniejszych-gield-kryptowalut-w-europie
Tam znajdziemy dokładny opis i instrukcję rejestracji na giełdzie Zonda. Warto dobrze zapoznać się z informacjami o giełdzie przed rejestracją, aby wszystko przebiegło sprawnie. W trakcie rejestracji będziemy musieli przejść pełny etap weryfikacji, ponieważ instytucje Państwowe tego wymagają. Przyda nam się dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania (przykładowo rachunek za gaz, za telefon itd.). Gdy nie zweryfikujemy poprawnie konta, nie będziemy mogli z niego korzystać w 100%.

Gdy zarejestrujemy się poprawnie, będziemy mieć dostęp do zakupu takich kryptowalut jak: Bitcoin, Ethereum, Lisk, Litecoin itd. Łącznie do wyboru mamy około 50 popularnych kryptowalut. Giełda pozwala nam na zakup ich poprzez PLN, EURO, DOLAR, GBP.

Jak zakupić kryptowaluty na giełdzie Zonda?

Gdy w pełni zweryfikujemy swoje konto, możemy zacząć kupować swoje pierwsze kryptowaluty. Na początek musimy zasilić swoje konto przykładowo Złotówkami. Można to zrobić na kilka sposobów. Warto zrobić przelew bankowy, który jest bez prowizji, dzięki temu całość wysłanej kwoty trafi na nasze konto na giełdzie. Następnie przechodzimy do zakładki “Giełda” i tam dokonujemy zakupy wybranej przez siebie kryptowaluty. Wystarczy wybrać odpowiednią parę przykładowo PLN/BTC i dokonać zakupu. Możemy skorzystać z zakładki “szybka transakcja” co pozwoli nam od razu kupić wybraną kryptowalutę po cenie rynkowej, jaka aktualnie znajduje się na giełdzie. Jest to szybki i prosty sposób na zakup kryptowaluty. Możemy też skorzystać z opcji, gdzie sami wystawiamy ofertę kupna danej kryptowaluty po wybranym przez siebie kursie. Następnie czekamy, aż kurs dojdzie do wybranej przez nas kwoty i zakupimy kryptowalutę. Wiąże się to z ryzykiem, że kurs nigdy nie dojdzie do wybranej przez nas kwoty i nie zakupimy nic.

Gdzie można szukać kodów rabatowych do Zonda?

Giełda od czasu do czasu organizuje różne promocje czy kody rabatowe do swojej platformy, aby zachęcić użytkowników do korzystania z ich usługi. Możemy takie promocje i kody rabatowe śledzić na stronie – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/zonda-gielda-kryptowalut/