Jaki laser wybrać do salonu kosmetycznego?

laser do salonu kosmetycznego

Laser kosmetyczny do salonu to jedno z najważniejszych urządzeń, którego zadaniem jest poszerzenie zakresu wykonywanych usług o te obejmujące zabiegi wykonywane przy użyciu wiązek światła o specjalnej długości fali. Cieszą się one obecnie bardzo dużą popularnością, dlatego ważny jest wybór najlepszej jakości urządzeń, które szybko wypracują zyski dla gabinetu. Jakie cechy lasera są ważne, gdy planuje się jego zakup?

Jak dobrać rodzaj lasera do wykonywanych zabiegów?

Bogata oferta naszej firmy, zawierająca m.in. laser kosmetyczny do salonu kosmetycznego, pozwala dobrać najlepszej jakości sprzęt do nowoczesnych zabiegów wykonywanych w danym salonie kosmetycznym. Każde z urządzeń dostępnych u nas charakteryzuje się nieco inną zasadą działania, a co za tym idzie – ma konkretną specjalizację. W zależności od tego, w czym specjalizuje się dany gabinet, można wybrać laser do salonu kosmetycznego przeznaczony do:

– usuwania tatuaży i makijażu permanentnego,

– usuwania zbędnego owłosienia,

– zamykania naczynek,

– poprawiania stanu cery,

– usuwania przebarwień, pieprzyków,

– likwidacji rozstępów.

Laser kosmetyczny do salonu – jaki rodzaj wybrać?

Oferujemy wysokiej jakości, wydajne urządzenia pozwalające na wykonywanie wielokrotnych zabiegów kosmetycznych i z zakresu medycyny estetycznej, zróżnicowane pod względem zasady działania. W związku z tym proponujemy:

– laser IPL – emitujący światło pulsacyjne fal różnej długości,

– lasery diodowe do depilacji,

– lasery pikosekundowe emitujące falę uderzeniową trwającą jedną bilionową sekundy,

– lasery frakcyjne CO2 emitujące specjalne impulsy,

– lasery Nd-Yag Q-switched emitujące impulsy wysokoenergetycznego promieniowania elektromagnetycznego.

Wśród naszych produktów największym zainteresowaniem cieszą się lasery diodowe do depilacji, która stanowi obecnie jeden z najbardziej pożądanych zabiegów w salonach kosmetycznych na całym świecie.

Jaki laser diodowy wybrać?

Lasery diodowe to profesjonalne narzędzia, dzięki którym można wykonać wiele ważnych dla każdego gabinetu zabiegów. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne lasery, które pozwalają na wykonanie:

– bezbolesnej depilacji,

– lipolizy,

– usuwania naczynek,

– zabiegu na porost włosów.

Wiele urządzeń, które mamy w ofercie, umożliwia przeprowadzenie różnych rodzajów zabiegów przy pomocy różnych parametrów. Inne są wyspecjalizowane jedynie w konkretnym działaniu. Mając to na uwadze, z pewnością uda Ci się dopasować odpowiedni rodzaj urządzenia, którego możliwości w Twoim gabinecie będą wykorzystywane w pełni, co przełoży się na szybki zwrot inwestycji i osiąganie założonych zysków. Wybierając laser, warto wziąć pod uwagę nie tylko obecnie oferowane zabiegi, ale również ewentualne rozszerzenie własnej oferty w przyszłości, co umożliwi dany rodzaj wielozadaniowego urządzenia dostępnego w naszym sklepie. Ważne cechy lasera to wydajność, czyli ilość impulsów, które może wykonać głowica do czasu zużycia się lampy, a także zakres długości fal, który umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie jakości zabiegu do konkretnego pacjenta i jego potrzeb.