Najlepsze poduszki w tradycyjnym kształcie. Gdzie ich szukać?

poduszka Tempur

Obecnie produkuje się poduszki w rozmaitych kształtach, dostosowane do pozycji, w jakiej preferujemy spać. Idealne do snu na brzuchu, plecach, boku, doskonale podpierające lub mięciutkie i puszyste… co jednak, jeśli innowacyjny kształt to niekoniecznie to, czego szukasz i wolisz postawić na tradycyjną, klasyczną poduszkę? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, jakie warunki spełniać powinna dobra poduszka, abyś miał pewność, że rzeczywiście stawiasz na to, co najlepsze i nie wyrzucasz pieniędzy w błoto. 

Poduszka w tradycyjnym kształcie. Czym powinna się wyróżniać? 

Poduszki w tradycyjnym kształcie, takie jak https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/1590-poduszka-tempur-comfort-smartcool.html, są powszechnie lubiane przez wielu Konsumentów. Osoby, które niechętnie testują nowe, nietypowe modele albo po prostu wolą pewne, sprawdzone rozwiązania, chętnie inwestują w takie poduszki. Jak jednak powszechnie wiadomo, poduszka poduszce nierówna. Jedne spełnią nasze najśmielsze oczekiwania, inne będą fatalną inwestycją i mogą skutkować bólem kręgosłupa, szczególnie w odcinku szyjnym, barków i ramion. 

Porządna klasyczna poduszka jest trwała, idealnie dopasowuje się do ciała, podpiera, a także redukuje nacisk. Wszystkie te zalety posiadają zaufane produkty marki Tempur, w tym poduszka Symphony SmartCool, o której w dalszej części wpisu opowiemy nieco więcej. 

Poduszki Tempur wykonuje się z innowacyjnego, opatentowanego przez markę materiału, który tworzą miliony otwartych komórek.  Więcej o historii marki  Tempur dowiesz się tutaj tutaj: https://salonsnu.pl/blog/14_historia-marki-tempur

Małe poduszeczki, wypełniające produkt, pozwalają na ugniatanie go i formowanie według upodobań. 

Co więcej, materiał Tempur ma za sobą nadzwyczaj ciekawą  historię. Pierwszy raz został zastosowany przez NASA. Skutecznie redukował on nacisk, który astronauci odczuwali w trakcie startu. Producent omawianych przez nas poduszek szybko zorientował się, że materiał ten jest doskonały do tworzenia trwałych, najwyższej jakości poduszek i po dopracowaniu jej wypuścił na rynek poduszki i materace Tempur, które zyskały ogromną popularność.

Poduszka Tempur Symphony SmartCool. Co powinno się o niej wiedzieć? 

Produkt https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/1591-poduszka-tempur-symphony-smartcool-120221.html dedykowany jest przede wszystkim osobom, które przeważnie zasypiają na plecach bądź na boku. W ofercie dostępny jest jednak rozmiar XS, który świetnie sprawdza się u osób śpiących na brzuchu (a także, nawiasem mówiąc, dzieci i kobiet o szczególnie drobnej posturze). 

Wyjątkowa poduszka mieści się w pokrowcu SmartCool. Tkaninę pokrowca przeplata chłodząca przędza, która skutecznie odprowadza w nocy nadmiar ciepła, zapewniając najwyższy komfort i przyjemność ze snu. 

Jedna ze stron poduszki jest wygięta w lekki łuk, dzięki czemu pozwala utrzymać odpowiednie ułożenie sylwetki osób śpiących na plecach, z kolei druga, klasyczna, jest przeznaczona dla osób zasypiających na boku. 

Marka Tempur zatroszczyła się nie tylko o osoby, które preferują spać na boku, plecach czy brzuchu. Pomyślała także o kobietach w ciąży – z myślą o nich stworzony jest specjalny model, o którym dowiesz się nieco więcej z poniższego filmiku. 

artykuł sponsorowany.