Niezbędne akcesoria dla dzieci i niemowląt

niemowlę

Przygotowując się do narodzin dziecka, każda mama nie może zapomnieć o skompletowaniu wyprawki, która przyda się w wielu sytuacjach. Podczas codziennych obowiązków zwłaszcza przy nowo narodzonym bobasie, niezbędne akcesoria ułatwią wiele czynności, ale i zapewnią poczucie bezpieczeństwa naszemu maluszkowi. 

Jakie produkty okażą się niezastąpione?

Spośród dostępnych dodatków dziecięcych, niezbędne podczas codziennych obowiązków będą praktyczne otulacze bambusowe. Wykonane z delikatnego materiału bambusowego są bezpieczne dla skóry niemowląt, a niezwykle lekki i oddychający materiał zapewnia odpowiednią wentylację. Otulacze bambusowe są zdecydowanie obowiązkowym elementem wyprawki dla każdej mamy. To niezwykle funkcjonalny produkt, który przyda się podczas snu dziecka, ale również w trakcie pielęgnacji, zwłaszcza po kąpieli jako ręcznik do okrycia delikatnego ciała. Wybierając się w podróż z maluszkiem, można zabrać ze sobą bambusowy otulacz, który świetnie sprawdzi się jako kocyk, kołderka lub mata do przewijania podczas postoju. Dodatkowo delikatny materiał sprawia, że nawet podczas upalnych dni, można okryć dziecko takim otulaczem, nie doprowadzając tym samym do przegrzania. 

Otulacze bambusowe szyte ręcznie o wymiarach 100 x110 cm posłużą dziecku nawet do 5 lat. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie powodują uczulenia, nie podrażniają i mogą być stosowane na każdą skórę dziecka. Są miłe i delikatne w dotyku, a maluszek zawinięty w kokon może poczuć się tak samo jak wtedy, kiedy przebywał w brzuszku u swojej mamy. 

Akcesoria dziecięce idealne na upalne dni

Lato to najlepsza pora roku, na spędzanie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu. Szczególnie podczas sezonu wakacyjnego niezbędne okażą się dodatki dziecięce, które umilą czas nawet podczas największych upałów. Jednym z niezbędnych elementów będzie bambusowa chustka z daszkiem, która zapewni dziecku komfort oraz bezpieczeństwo, podczas każdej zabawy. Wykonana z przewiewnego i oddychającego materiału sprawi, że delikatna skóra dziecka będzie zabezpieczona przez przegrzaniem. Bambusowa chustka z daszkiem to praktyczny dodatek, a dzięki wiązaniu może pasować nie tylko na niemowlaka ale i na starsze dziecko. 

Aby zabezpieczyć głowę maluszka nie tylko przez przegrzaniem, ale i przez promieniowaniem UV, warto zaopatrzyć się w bambusową chustkę z daszkiem, którą można ustawić w dowolny sposób, aby osłaniał buzię i oczy dziecka. Dodatkowo elastycznie wykonany daszek pozwala na odgięcie go do góry, co może być dodatkowym ułatwieniem, szczególnie dla mam karmiących.