Rancho pod Bocianem – sprawdzone miejsce na udaną imprezę

impreza

Co gwarantuje udaną zabawę? Oczywiście dobre towarzystwo, ale nie bez znaczenia jest również atrakcyjne miejsce. W Rancho pod Bocianem jest wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy, a jeśli okazja jest naprawdę szczególna, goście mogą liczyć na dodatkowe atrakcje.

Dobre miejsce na imprezę okolicznościową

Rancho pod Bocianem może się odbyć niemal każde rodzinne wydarzenie. Jest tu przestronna, ładnie urządzona sala weselna, bez problemu da się także przygotować mniejszą imprezę, jak chrzciny czy komunia dziecka. W sezonie letnim polecane są imprezy plenerowe – wokół ośrodka rozciągają się malownicze, zielone tereny, a na biesiadników czekają efektownie przystrojone, kameralne wiaty.

Da się tu także zorganizować wieczór panieński albo kawalerski, z możliwością wynajęcia na tę okazję prywatnego domku weekendowego. Oferta Rancho obejmuje jeszcze urodziny dla dzieci, ze specjalnymi atrakcjami i oryginalnym menu.

Imprezy cykliczne

Co robić w Andrzejki? Jak spędzić Mikołajki? Warto w te wyjątkowe dni odwiedzić właśnie Rancho pod Bocianem. Andrzejkowa impreza odbywa się co roku i jest to zawsze impreza tematyczna, goście mogą się przebrać, brać udział w konkursach i oczywiście po zakończonej zabawie zostać na noc w zarezerwowanym wcześniej pokoju. Moc atrakcji zapewnia też impreza mikołajkowa, szykowana przez restaurację Stara Izba.

Ciekawą ofertą jest bal sylwestrowy w Rancho. Bilet wstępu kosztuje 350 zł za osobę, plus nocleg 160 zł – w cenę wliczone jest śniadanie serwowane następnego dnia. Swój pobyt można przedłużyć na Nowy Rok, korzystając z promocyjnego pakietu – drugiego dnia odbywa się ognisko z kiełbaskami i grzanym winem.

Jak dojechać do ośrodka?

Rancho leży około 20 km od Warszawy. Jest nieco na uboczu, ale bardzo łatwo do niego dojechać, a na miejscu znajduje się przestronny, strzeżony parking dla hotelowych gości. Rezerwacji najlepiej dokonać telefonicznie lub drogą mailową – wszystkie przydatne informacje znajdują się na stronie ranchopodbocianem.pl.

Ośrodek informuje, że wszystkie organizowane obecnie imprezy odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, a jeśli wskutek nowych przepisów konieczne będzie odwołanie imprezy, organizator zwraca wpłacone podczas rezerwacji pieniądze.