Restauracja w Szczyrku – na pyszną kolację, rodzinną imprezę i biznesowy obiad

Restauracja w Szczyrku

Niepowtarzalna atmosfera, wyjątkowe smaki, kuchnia oparta na nowoczesnych i na staropolskich przepisach potraw — to powinno być specjalnością restauracji, która cieszy się prawdziwym uznaniem gości. W polskich górach znaleźć można naprawdę wyjątkowe miejsca, oferujące nie tylko niepowtarzalną kuchnię, lecz także obsługę na najwyższym poziomie.

Restauracja dla najbardziej wymagających gości 

Restauracja Szczyrk to nie tylko miejsce, gdzie chcesz po aktywnie spędzonym w górach dniu odpocząć i się zrelaksować, ale często również przestrzeń, o której myślisz w kategoriach spotkania biznesowego, rodzinnej uroczystości. W Szczyrku dominują oczywiście tradycyjne góralskie karczmy, których klimat jest absolutnie urzekający. Możesz jednak postawić również na miejsca, gdzie tradycja łączy się z nowoczesną kuchnią, co daje absolutnie rewolucyjne efekty. Nie musisz wybierać między nowoczesną kuchnią a tradycyjnymi smakami.

Dania regionalne czy kuchnia międzynarodowa?

Restauracja regionalna ma bardzo wiele swoich zalet. Wiele osób świetnie czuje się w górskiej starej karczmie, która buduje niezwykłą atmosferę. W przypadku wielu różnego rodzaju spotkań, tego typu miejsce nie zawsze się jednak sprawdza. Czy to oznaczane musisz rezygnować z wyjątkowych regionalnych smaków? Kuchnia w hotelu www.hotel-alpin.pl spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, świetnie sprawdza się w przypadku oficjalnych spotkań, wydarzeń, imprez okolicznościowych. Na gastronomicznej mapie Szczyrku coraz silniej zaznacza swoją pozycję właśnie dzięki połączeniu nowoczesności z tradycją, ciekawej interpretacji wielu klasycznych, polskich dań. Kluczem są tutaj także produkty od lokalnych dostawców, które sprawiają, że dania są po prostu nie do podrobienia. Do tego wszystkiego restauracja w Szczyrku uwodzi niepowtarzalną atmosferą, wyjątkową jakością obsługi, świetnym serwisem barmańskim. Niezależnie więc od tego, czy wybierasz się tam na romantyczną kolację, czy urządzasz niewielkie biznesowe spotkanie, możesz liczyć na serwis najwyższej klasy. 

Wyjątkowym atutem restauracji może być także własna cukiernia, która będzie w stanie zaoferować ci wyjątkowe smaki pozwalające wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa, a jednocześnie rozkoszować się niecodzienną formą deseru, nowoczesnym sposobem jego podania, 

Restauracja Szczyrk — czego możesz oczekiwać?

Nie ma znaczenia, czy planujesz przyjęcia okolicznościowe, mały biznesowych lunch, rodzinną uroczystość, czy po prostu chcesz odwiedzić najlepsze restauracje, masz prawo oczekiwać doskonałego jedzenia. Nie ma znaczenia, czy sięgasz po domowe pierogi, tatar, sałatkę z krewetkami i mango czy stek z polędwicy wołowej, oczekujesz wyjątkowego smaku, doskonałej jakości składników i dobrego wykonania. Nowoczesne restauracje często decydują się na całkowite odcięcie od tradycji i poszukiwania nowych smaków. Warto jednak podkreślić, że nowych gości bardzo często przyciąga nieco inny koncept — stawiający na połączenie tego, co doskonale znane z tym, co nieoczywiste, nowe. Ten miks smaków uzyskać jest niełatwo, natomiast te restauracje, którym się to udaje, cieszą się niegasnącym zainteresowaniem ze strony gości. Najlepsze restauracje to jednak nie tylko doskonała kuchnia, ale i wszystko, co dookoła niej. Dlatego liczy się obsługa, jej poziom, gotowość do rozwiązywania pojawiających się czasem problemów. W przypadku organizacji większych lub mniejszych imprez nie bez znaczenia będzie także gotowość obsługi do stworzenia wymarzonego przez ciebie wydarzenia.