Telefony od Google – w Polsce mało znane

smartfon

Elektronika otacza nas właściwie na każdym kroku, a urządzenia, z jakimi się spotykamy dają coraz więcej możliwości. Jednocześnie na naszym rynku pojawia się także wiele marek wprowadzających do sprzedaży swoje urządzenia. Wśród nich jedni zdobywają sobie silną pozycję na rynku inne firmy, mimo że wprowadzają dobre sprzęty nie są w stanie się przebić. Wśród nich wydaje się, że wymienić można modele Pixel, które w Polsce nie należą do szczególnie popularnych. 

Urządzenia przygotowane przez znaną markę 

Smartfon Pixel dostępny w ofercie gsm24.pl/439-google-pixel co niektórych zaskakuje pochodzi od bardzo znanej na świecie firmy. To nazwa, którą dla swoich urządzeń przygotował amerykański Google. Za smartfonami Pixel stoi więc duża marka i tym samym dość dużym zaskoczeniem jest to, że w Polsce ten producent, mimo że jest marką doskonale znaną ze swoimi smartfonami nie dał rady się przebić. Możliwe, że to wynik silnej ekspansji urządzeń rodem z Chin, które pojawiają się u nas pod różnymi markami. 

Google Pixel – dobre urządzenia o dużych możliwościach

Pierwsze urządzenie pod nazwą Pixel w sprzedaży pojawiło się w roku 2016 i przez kolejnych 6 lat pojawiały się nowe urządzenia obecnie już kolejne generacje urządzeń Pixel i z roku na rok Google pracuje nad tym, by te urządzenia, jakie wprowadza do sprzedaży udoskonalać. W naszym kraju urządzenia od Google nie pojawiają się jednak u operatorów, co sprawia, że trudno mówić o ich dobrej dostępności i tym samym możliwości budowania silnej pozycji na rynku są istotnie utrudnione. 

Dobre technicznie, trudno dostępne

Mimo tego, że urządzenia w Polsce są trudno dostępne to jednak smartfon Pixel jest urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę. Kolejne modele, jakie Google przygotowują technicznie stoją na wysokim poziomie, otrzymują dobre podzespoły i wykonywane są z materiałów, które gwarantują najwyższą jakość. Dla tych, którzy chcą kupić urządzenia od Google z pomocą przychodzą sklepy internetowe, które sprowadzają te urządzenia i sprzedają w Polsce. Można także liczyć na międzynarodową dystrybucję tych urządzeń, istnieje możliwość, by sprowadzić je ze sklepów zagranicznych. Jednocześnie jednak trzeba być świadomym, że urządzenia Google, mimo że gwarantują świetną jakość i wysoką wydajność to jednak za nimi idzie także dość wysoka cena i jeśli ktoś będzie chciał się na te urządzenia zdecydować powinien być świadomy tej właśnie kwestii. Jeśli jednak ktoś jest na etapie szukanie nowego telefonu to na pewno warto szukać i zwracać uwagę także na te marki, nieoczywiste, mniej popularne.