W czym tkwi fenomen traperów „timberek”?

timberki

Timberki to modne obuwie, które może być noszone zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Jego uniwersalność sprawia, że każdy wygląda w nim dobrze. Pasuje do różnych stylizacji, dzięki czemu świetnie się prezentuje niezależnie od okazji. Czy wiesz, w czym tkwi fenomen tych traperów? W poniższym artykule przedstawiamy ich najważniejsze zalety. Być może przekonasz się do tego obuwia i spróbujesz wykorzystać je w nadchodzącym sezonie.

Największym atutem timberków jest duża wytrzymałość – można je swobodnie nosić zarówno późną jesienią, jak i zimą. Zapewniają bowiem ciepło i ochronę przed mrozem, wiatrem czy śniegiem. Wiele osób decyduje się na ich zakup, ponieważ buty okazują się bardzo wygodne. Dzięki temu są chętnie wybierane na różne okazje, pasują nie tylko do pracy lub na uczelnię, ale również na zwykłe spotkanie w gronie znajomych. Ich cechami charakterystycznymi są masywna podeszwa oraz sznurowana cholewka. Doradca klienta pracujący w internetowym sklepie z glanami mówi: Timberki są modne od wielu lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Zostały zaprojektowane z myślą o ochronie przed wilgocią. To zadanie się udało i bardzo szybko spodobało się odbiorcom. Aktualnie obuwie jest chętnie wybierane przez celebrytów.

Zalety traperów timberek

Fenomen timberek z pewnością tkwi w ich wykonaniu. Są to sznurowane buty wyróżniające się podwyższoną cholewką. Doskonale sprawdzają się więc podczas deszczu i mrozu. Można je swobodnie zakładać na piesze wycieczki i długie spacery górskie, ponieważ trapery doskonale radzą sobie na trudnym terenie. Izolacja stopy od podłoża jest możliwa dzięki grubej podeszwie, co szczególnie przydaje się podczas wymagających podróży. Te modele butów okazują się idealne dla osób, którym zależy nie tylko na komforcie, ale również na cieple.

Dużą zaletę timberlandów stanowi również ich uniwersalność. Dzięki temu pasują do wielu stylizacji i mogą być zakładane na różne okazje zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Chętnie noszą je osoby w każdym wieku i we wszystkich przypadkach świetnie się prezentują. Trudno jednoznacznie określić, do czego najbardziej pasują trapery timberki. Doskonale wygląda połączenie ich ze zwykłymi jeansami, koszulkami oraz kurtkami puchowymi czy skórzanymi. Można je nosić nie tylko z wygodnymi, casualowymi ubraniami, ale również z nieco bardziej eleganckimi stylizacjami. Nie bój się szaleć, ponieważ timberki są tak uniwersalne, że z pewnością nie stworzysz złego połączenia. Najważniejsze, abyś czuł się w swojej stylizacji dobrze, pewnie i wygodnie.