Wieczór panieński w stolicy Małopolski, który zapamiętasz na długo

makijaż

Czasy, gdy wieczory panieńskie polegały na mocno zakrapianych imprezach oraz oglądaniu roznegliżowanych mężczyzn już dawno minęły. Dzisiaj kobiety decydujące się na ślub są dojrzalsze i przeważnie mają już kilka sukcesów na swoim koncie. W efekcie tego poszukują one nieco bardziej wyrafinowanej rozrywki takiej jak np. zabiegi kosmetyczne. Decydując się na tego typu przyjęcie w Krakowie, podejmujesz dobrą decyzję.

Makijaż próby i impreza w jednym

Wesele i ślub to wiele elementów, które muszą złożyć się w jedną całość. Już samo wystylizowanie panny młodej jest czasochłonnym zadaniem, dlatego warto połączyć makijaż próbny z wieczorem panieńskim. Na takim zabiegu skorzysta nie tylko przyszła żona, której wiecznie brakuje czasu, ale także jej mama, teściowa, przyjaciółki i wszystkie inne panie zaproszone na to wydarzenie. Dzięki temu odhaczysz kolejny punkt ślubnych przygotowań i sprawdzisz, czy będziesz się dobrze czuła w make-upie, który sobie wymyśliłaś. Twoje towarzyszki także spędzą cudownie czas, ponieważ malowanie twarzy nie wyklucza innych atrakcji, jak np. smaczny poczęstunek, musujące prosecco lub inne drinki i muzyka. Dobrze, by takie przyjęcie odbywało się w miłym dla oka otoczeniu. Nie zaszkodzą tu ozdoby z kwiatów bądź balonów oraz przekąski nawiązujące do całego wydarzenia. Taki pomysł na wieczór panieński to inspiracja zaczerpnięta prosto z Los Angeles, Nowego Jorku czy Londynu.

Krakowskie możliwości makijażystów

Im większe miasto, tym większe szanse, że znajdziesz dobrego makijażystę. Jeśli więc chcesz połączyć w zgrabną całość wieczór panieński i makijaż Kraków będzie do tego idealnym miejscem. W stolicy Małopolski znajdziesz najlepszych specjalistów od make-upu, a wielu z ich chętnie przyjedzie na Twoje zaproszenie, by pomalować Ciebie oraz koleżanki bawiące się na przyjęciu. Pamiętaj jednak, że na rynku pojawia się coraz więcej firm, które oferują organizację tego typu wydarzeń. Przeważnie są to same salony kosmetyczne, ale zdarzają się także agencje eventowe świadczące usługi dla odbiorców prywatnych. Decydując się na drugą opcję, musisz pamiętać, że pośrednik doliczy sobie stosowną opłatę za swoją pracę. To rozwiązanie ma zatem plusy i minusy, ponieważ oszczędzisz sporo czasu na przygotowaniach, jednak ostateczny rachunek będzie nieco wyższy. Wybór należy do Ciebie.

Niestandardowe, jak na nasze warunki, wieczory panieńskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wiele kobiet chce ten wieczór spędzić w naprawdę luksusowym stylu, a makijaż wykonany przez profesjonalistę w odpowiednich okolicznościach na pewno sprawi, że ta impreza nabierze ekskluzywnego klimatu.