Własne zdjęcia na płótnie – fotoobrazy

fotoobrazy

Jest mnóstwo sposobów na efektowne i oryginalne udekorowanie ścian w swoim mieszkaniu. Wśród dostępnych możliwości bardzo ważne miejsce zajmują obrazy drukowane na płótnie, które dodają wnętrzu wyjątkowości i ciekawie je definiują.

Dlaczego właśnie obrazy na płótnie?

Ściana, na której nie ma żadnej ozdoby, nie zawsze prezentuje się dobrze. Czasami wystarczy choćby najmniejszy, subtelny dekor, aby podkreślił jej kolor, czy ciekawie wtopił się w aranżacyjne tło. Jeśli nie wiesz, jaką dekoracje wybrać, a lubisz otaczać się bliskimi sercu zdjęciami, na pewno zainteresują Cię nieszablonowe fotoobrazy. Nic tak nie odda uroku i piękna niezapomnianych chwil, jak barwne zdjęcia na ścianie zaprezentowane w eleganckiej oprawie.

Na pewno masz mnóstwo wspomnień z wakacyjnych wyjazdów i osoby, które są szczególnie Ci bliskie. Wystarczy wybrać najciekawsze ujęcia i wysłać do punktu, który stworzy ze zdjęcia prawdziwe dzieło sztuki. Przed realizacją zamówienia zapytaj o papier i atrament, których używa się do wykonania obrazu. Tylko najlepszej jakości papier fotograficzny i dobry atrament zapewnią najlepsze efekty druku.

Zalety obrazów drukowanych ze zdjęć

  • pełna personalizacja – obrazy z własnymi zdjęciami
  • zdjęcia na płótnie w dowolnym wymiarze
  • efektowny design dla każdego wnętrza
  • tanie w zakupie 
  • mało inwazyjna metoda w porównaniu np.  klejeniem tapet
  • fotoobrazy idealne do dekoracji mieszkania lub na oryginalny prezent

Oferta: Zdjęcia na płótnie | GaleriaDruku.com.pl

Jak dobrać odpowiednie zdjęcie do salonu?

Jeżeli marzy Ci się ozdobienie ściany w salonie barwną fotografią, musisz najpierw zastanowić  się nad rozmiarem zdjęcia. Maleńkie obrazy ze zdjęć zginą  na dużej ścianie. Natomiast bardzo  duże na małej lub zapełnionej innymi dekoracjami  też nie będą wyglądać najlepiej.

Po wybraniu  rozmiaru obrazów zastanów się nad ich tematyką. W salonie najlepiej prezentują się zdjęcia radosne, które wniosą wiele optymizmu i ciepły nastrój. Odpowiedni będzie górski lub nadmorski pejzaż, lub inne zdjęcia na płótnie związane z naturą. Ciekawym pomysłem będzie zorganizowanie miejsca ze zdjęciami portretowymi, np. nad komodą czy w strefie relaksu.

Trzecia kwestia wiąże się z doborem kolorystyki zdjęcia do wystroju wnętrza. Chodzi tu przede wszystkim o temperaturę barw, odcienie itd. Możesz też zbudować ciekawy nastrój na zestawieniu kontrastowych kolorów, np. na ciemnej ścianie powieś pastelowe zdjęcie lub w innym soczystym kolorze. Taki zabieg wniesie do wnętrza szczyptę ekstrawagancji i nada mu niepowtarzalnego charakteru. Jeśli jednak zdecydujesz się na takie rozwiązanie, pamiętaj, aby kolory obrazu na ścianie korespondowały w jakikolwiek sposób z inną dekoracją lub rzeczą znajdującą się w salonie.

Obrazy na płótnie idealne do nowoczesnej aranżacji

Wszechobecnym minimalizm rozgościł się na dobre także i w wystroju wnętrz. Jeśli chcesz dopełnić wystrój swojego mieszkania atrakcyjnym dodatkiem, to obraz na płótnie będzie idealnym pomysłem. Bez grubych ram i ozdobnych dodatków na Twojej ścianie znajdą się nietuzinkowe dekoracje, które w sposób estetyczny i efektownie ozdobią wnętrze. Jeśli chcesz jeszcze bardziej stonować wystrój, dobierz czarnobiałe grafiki lub w sepii. Oszczędne formalnie, ale nasycone emocją fotoobrazy na pewno będą nieszablonowo dekorować wnętrze.

sprawdź ofertę na fotoobrazy Warszawy

Gdzie można umieścić obrazy na płótnie?

Zdjęcia na płótnie warto powiesić także w sypialni, jadalni i kuchni. Dobrym  miejsce jest też korytarz,  który stanowi przecież wizytówkę całego domu. Jeśli masz dużą łazienką, to i tam warto umieścić niewielki pejzaż lub zdjęcie fauny. Każdy barwny akcent we wnętrzu dodaje mu wyjątkowości i wnosi nową jakość. Jeśli dobrze dobierzesz tematykę i rozmiar płótna, efekty będą niepowtarzalne.