Wymiana zbitej szybki w iPad – jak wygląda taka usługa i ile kosztuje?

Wymiana zbitej szybki w iPad

Jedną z najczęstszych usterek w przypadku iPada jest zbita szybka. Nie trzeba od razu zamawiać nowego urządzenia. Na szczęście na terenie naszego kraju funkcjonują specjalne serwisy, które pozwalają na skuteczną wymianę szybki. Co więcej, wymiana szybki iPad Air lub innego modelu to bułka z masłem, a więc nie będzie kosztować fortuny. Serwisy zajmujące się sprzętem od marki Apple to również miejsca, w których można wymienić baterię lub inny element urządzenia. Sprawdź, co mogą Ci zaoferować takie serwisy!

  1. Wymiana szybki w serwisie — czy to możliwe?
  2. Czy zbity iPad otrzyma oryginalny wyświetlacz?
  3. Wymiana szybki iPad Air 4 i inne — sprawdź!

Wymiana szybki w serwisie — czy to możliwe?

Jedną z najczęstszych usterek występujących w urządzeniach dotykowych jest zbita szybka. Nieważne, czy chodzi o smartfon, tablet czy iPad. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana szybki, aby sprzęt pozostał w pełni sprawny. Wymiana szybki w urządzeniu takim, jak iPad Air 4 wymaga nie tylko wiedzy, ale również profesjonalnego sprzętu i odpowiedniego podejścia. iPad Air wymaga separacji stłuczki. W tym celu doświadczone osoby korzystają z separatora próżniowego, zestawu szpatułek, sznurka molibdenowego oraz zmywacza do kleju. Naprawę należy wykonać w miejscu wolnym od kurzu. Wymiana zbitej szybki wymaga także zastosowania autoklawu, laminatora próżniowego oraz komory ciśnieniowej. Podczas naprawy należy bardzo uważać. Nic więc dziwnego, że wiążą się z tym dość spore koszty naprawy. Jednak i nie ma tutaj żadnego pola do dyskusji, wychodzi w naszym serwisie znacznie taniej, aniżeli zakup nowego urządzenia.

Czy zbity iPad otrzyma oryginalny wyświetlacz?

Czasem wystarczy zwykłe upuszczenie, aby urządzenie wymagało naprawy, a dokładniej ekran. Wymiana w dobrym serwisie to sposób na obniżenie kosztów. W ten sposób można zachować także oryginalny wyświetlacz oraz odwzorowanie kolorów. Są jednak sytuacje, kiedy wymiany wymaga nie tylko szybka, ale cały mechanizm. Oznakami tego są: częściowe uszkodzenie ekranu dotykowego, charakterystyczna “linia łamana” na wyświetlaczu, jak i brak reakcji ekranu na włączanie. Sytuacja ta jest sygnałem do całkowitej wymiany modułu wyświetlacza. 

Wymiana szybki iPad Air 4 i inne — sprawdź!

Wymiana szybki iPad Air 4 to usługa, na którą udzielamy gwarancji. Jeśli masz problem ze swoim urządzeniem, koniecznie skontaktuj się z nami! Podejmujemy się takich działań jak wymiana baterii, wymiana szybki oraz całego wyświetlacza. Wszystkie usługi znajdziesz na naszej stronie internetowej RepairLab.pl wraz z cennikiem!