Zegarek Casio PROTREK – 3 modele dla wymagających

Zegarki dla wymagających

Sporty ekstremalne to hobby, które przyciąga coraz większe rzesze zwolenników. Ten ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Dotyczy to nie tylko doświadczenia fizycznego czy psychicznego, ale również stosownego sprzętu. Warto podjąć decyzję o zakupie wysokiej jakości wyposażenia, jak i dodatków.

Wśród produktów dedykowanych miłośnikom wymagających aktywności, znajdują się zegarki Casio PROTREK. To modele stworzone dla najbardziej złożonych zadań. Wytrzymałe i o wysokiej funkcjonalności, sprostają wszelkim warunkom.

Zebraliśmy kilka ciekawych propozycji Casio PROTREK, które podniosą jakość każdej wyprawy, jak i pokonywania własnych granic. Sprawdź!

Zegarek dla podróżnika wymagającego

Organizacja wyprawy, niezależnie od stopnia trudności, musi być przemyślana. Odpowiednio skompletowany sprzęt to połowa sukcesu, jak i bezpieczeństwo w razie niespodziewanych wydarzeń.

Zegarek Casio PROTREK Quad Sensor Bluetooth Sync to rozwiązanie, które powinno znaleźć się na każdej liście przygotowanej przed ruszeniem w teren. Wysoka jakość i niezawodność to dwa główne synonimy Casio PROTREK. Solidnie wykonany model oraz jego wielofunkcyjność wyróżniają go mocno na tle konkurencji.

Szeroki wybór zegarków japońskich przyzwyczaił nas do wysokiej jakości tych produktów, jednak  zegarek Casio z kompasem i termometrem zdecydowanie prowadzi w rankingach popularności.  Całość modelu wykonana jest z wytrzymałego tworzywa, utrzymanego w odcieniu czerni i czerwieni. Wygodny pasek pozwala na komfortowe użytkowanie przez wiele godzin. Nie ogranicza ruchów, ani nie podrażnia skóry, dlatego sprawdzi się w wymagających warunkach.

To przykład idealnego zegarka w góry marki Casio. Kryje w sobie dokładny mechanizm kwarcowy oraz wiele przydatnych funkcji. Wśród najważniejszych warto wymienić barometr, funkcję Bluetooth Smart, wysokościomierz, licznik kroków, GPS oraz wysoką wodoodporność. Jest ona określona na poziomie 100 metrów. Dzięki temu nawet duże zachlapania nie są niebezpieczne dla pracy zegarka.

Casio Protrek

Kolejnym modelem zegarka z termometrem Casio, przystosowanym do zadań specjalnych, jest odmiana wcześniej wspomnianego Casio PROTREK Quad Sensor Bluetooth Sync. Wariant PRT-B70-5ER został wzbogacony o kilka dodatkowych udogodnień. Wśród nich znajdziemy m.in. wskaźnik faz księżyca, potwierdzenie przypływów i odpływów oraz zwiększoną wodoszczelność do 200 metrów.

Ten wyjątkowy zegarek z barometrem i wysokościomierzem utrzymany jest w kolorystyce khaki oraz soczystej zieleni. Jego militarny design przypadnie do gustu miłośnikom aktywności w terenie. Od wcześniejszego modelu wyróżnia go też pasek wykonany z gumy. Zapewnia wysoki komfort i nie krępuje ruchów, nawet podczas długiego użytkowania.

Casio Protrek

Zegarek z tytanu – Casio do zadań specjalnych

Ten model to prawdziwy majstersztyk sztuki zegarmistrzowskiej. Łączy w sobie tytanową wytrzymałość oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki takiemu zestawieniu, każda wyprawa w teren czy uprawianie sportów ekstremalnych, staną się niepowtarzalnym przeżyciem.

Zegarek Casio PROTREK Quad Sensor Bluetooth Sync Titanium, wykonany został z niezwykle odpornych na uszkodzenia materiałów. Koperta zbudowana jest z kompozytu, natomiast pasek w formie bransolety z tytanu. Całość utrzymana jest w odcieniu srebra.

Sercem tego zegarka z kompasem Casio jest mechanizm kwarcowy. Wśród przydatnych funkcji warto wymienić m.in. termometr, barometr oraz wysokościomierz. Posiada kilka alarmów dziennych, które przypominają o ważnych wydarzeniach, dodawanych przez użytkownika. Możliwość podświetlenia tarczy analogowej oraz cyfrowej, pozwoli na korzystanie z zegarka Casio nawet w mroku. Wodoszczelność tego modelu to 10 ATM, dzięki czemu można z niego korzystać nawet podczas pływania czy nurkowania bez akwalungu.

Casio Protrek