Francuska bielizna damska ze sklepu online – jak nie pomylić się z rozmiarem?

francuska bielizna

Wiele kobiet wciąż obawia się zakupu bielizny, zwłaszcza biustonoszy przez internet. Jeśli już się na to decydują, wybierają bieliznę znanej im marki, by mieć pewność, że kupują właściwy, dopasowany do swoich potrzeb rozmiar. Tymczasem wybór odpowiedniego rozmiaru nie musi być problemem. Bielizna francuska sklep online podpowie, jak sprawdzić swój rozmiar, a w razie pomyłki, nie będzie robił problemów z jej wymianą.

Bezpieczne zakupy w sieci

Jedną z największych zalet zakupów przez internet jest przysługujące konsumentowi prawo do zwrotu, które obowiązuje w przypadku każdego produktu zakupionego na odległość, również wówczas, gdy jest to tak osobisty produkt, jak bielizna damska. Sklep internetowy zastrzega jedynie, że zwracany produkt nie może nosić na sobie śladów użytkowania, nie może być zniszczony i pozbawiony metek oraz innych znaków towarowych, z jakimi został dostarczony. Dzięki temu nawet wówczas, gdy kupujemy na oko (czego ze względu na stratę czasu robić nie warto), niedopasowany towar możemy zwrócić do sprzedawcy. Oczywiście większość internetowych sklepów z bielizną damską, również ekskluzywną bielizną francuską podpowiada jak sprawdzić swój rozmiar, aby zamówić właściwy produkt i nie tracić czasu na jego zwrot.

Jak sprawdzić rozmiar biustonosza?

W związku z tym, że część producentów stosuje niedokładne rozmiarówki, wybierając produkt nowej marki, możemy dość łatwo się pomylić. Na szczęście w przypadku znanych marek takich jak Chantelle rozmiary są dokładne i powtarzalne. Gdy już raz trafnie określisz swój rozmiar, możesz się go trzymać przy kolejnych zakupach.

Profesjonalny sklep z bielizną damską z Francji, zwłaszcza gdy jest to bielizna ekskluzywna, z pewnością przedstawi dokładny schemat doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Zwykle zalecana metoda zakłada zmierzenie obwodu pod biustem i zaokrąglenie wyniku do wielokrotności piątki. Następnie mierzymy obwód w biuście, najlepiej na wysokości brodawek. Od tego wyniku odejmujemy wcześniejszy pomiar pod biustem i na tej podstawie dobieramy wielkość miseczki zgodnie z dołączoną tabelą rozmiarów. To sprawdzona metoda stosowana przez profesjonalne brafitterki, najbardziej skuteczna, gdy interesuje nas markowa, precyzyjnie wykonana bielizna damska. Sklep sprzedający bieliznę w nietypowych rozmiarach zawsze powinien zamieścić informację z charakterystyczną dla danego producenta rozmiarówką. Tak postępują wszystkie profesjonalne sklepy internetowe. Dzięki temu zwroty są rzadsze, a klientki bardziej zadowolone z zakupów.

Zdjęcie: Płeć Żeńska Kobieta Dziewczynka – Darmowe zdjęcie na Pixabay