Najpiękniejsze pomysły na prezent ślubny w podziękowaniu dla rodziców

prezent ślubny dla rodziców

Wesele to wyjątkowy czas i jeden z piękniejszych momentów w naszym życiu. Wspomnienia z tego wydarzenia zostaną w nas do końca życia. Właśnie dlatego chcemy, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i było idealne. Zależy nam na dograniu każdego detalu, od rodzaju sukni ślubnej po fantastyczny prezent dla rodziców, który będzie również pamiątką tego wydarzenia. Kwiaty we flowerboxie na podziękowania dla rodziców będą idealnym upominkiem. Pozostaną w sercu i uradują oczy przez długi czas. Co więcej dzięki wykorzystaniu wiecznych róż i piwonii gwarantujących świeżość przez minimum 2 lata, upominek będzie z nimi na lata. W artykule poznasz wszystkie najpopularniejsze w tym sezonie prezenty dla rodziców na ślub.

Podziękowania dla rodziców, na co zwrócić uwagę?

Prezent dla rodziców w dniu ślubu musi być szczególny. To nadzwyczajny dzień także dla nich i warto uwiecznić go niecodzienną niespodzianką. Podarunek powinien wyrażać podziękowanie za trud wychowania i energię poświęconą w nasz rozwój, a także często za pomoc przy organizacji wesela. Należy jednak pamiętać, że zestaw prezentowy dajemy dwóm różnym rodzinom, więc powinniśmy zwrócić uwagę na ich preferencje. Coraz popularniejsze stają się upominki użytkowe, których zastosowanie będzie można wykorzystać w życiu codziennym. Musimy przemyśleć, co przyda się jednej i drugiej rodzinie. Warto jednak podkreślić, że podziękowania obecnie składają się z kilku elementów i poza produktem użytkowym bardzo miły będzie prezent sentymentalny jak np. ramka ze zdjęciem, czy kolarz. Trzecim, ale równie potrzebnym detalem jest bukiet kwiatów. Nie ma chyba kobiet, których nie ucieszą piękne róże zamknięte w eleganckim flowerboxie.

bladoróżowe róże wieczne w różowym flokowanym flowerboxie

5 pomysłów na prezent ślubny dla rodziców

1. Kosze upominkowe

W zasadzie najpopularniejszy ze wszystkich podarunków. W koszu możemy umieścić wiele rzeczy począwszy od alkoholu, po słodycze i elegancką dekoracje. Taki koszt jest efektowny, duży i pakowny. Dobrze umieścić w nim również książki, które są dobrym pomysłem na prezent ślubny dla rodziców. Możemy je dobrać tematycznie – np. o miłości, życiu małżeńskim lub wybrać biografie czy kryminały, które lubi czytać nasza mama lub tata. Nie zapominajmy o albumie ze zdjęciami. To idealny pomysł na prezent dla rodziców, którzy uwielbiają fotografię i chcą mieć wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu.

2. Flowerbox z różami wiecznymi

W ostatnim czasie prawdziwy must have podziękowania dla rodziców stały się flowerboxy z kwiatami wiecznymi. Są ekskluzywne, przewiązane od góry wstążką ozdobną, nie wymagają obsługi i wykonane z najlepszej jakości materiałów i kwiatów. Eksperci kwiatowi z Rose du Chateau® w swojej ofercie posiadają 20 kolorów i rodzajów pudełek od okrągłych, po kwadratowe, w kształcie serca, czy flokowane, a także 12 odcieni kwiatów. Taki zestaw z pewnością przypadnie do gustu Paniom, nie ma chyba kobiet, które nie kochają bukietów. Całą ofertę róż wiecznych na podziękowania dla rodziców z okazji ślubu znajdziesz pod linkiem. Taki prezent na wesele zamówisz z dostawą w całej Polsce.

flowerbox z czerwonymi różami na podziękoanie ślubne dla rodziców

3. Ramka z Waszymi zdjęciami

Wywołaj Wasze wspólne zdjęcie, opraw w elegancką ramkę, dodaj podpis czy śmieszną ikonkę i gotowe. To prosty, ale serdeczny prezent dla rodziców, który z pewnością umieszczą w widocznym miejscu w domu. Pamiętaj, aby ramkę dobrać pod kolor wystroju wnętrza. Podczas wręczania można dograć z djem, czy orkiestrą odpowiednią muzykę, a zdjęcie z ramki pokazać na rzutniku, aby wszyscy goście weselni mieli okazje zobaczyć to wyjątkowe podziękowanie. Co więcej, aby nie marnować czasu na wychodzenie z domu, ramkę ze zdjęciem możesz zamówić online, w bardzo wielu wariantach.

4. Prezent użytkowy

W większości domów brakuje jakiegoś sprzętu, czy narzędzia. U niektórych będzie to uroczy czajnik, u innych wyciskarka do soków, czy blender. Warto wspólnie z Partnerem zastanowić się, czego brakuje naszym Rodzicom zaplanować budżet i zamówić z wyprzedzeniem określoną rzecz. Postarajmy się jednak, żeby był to funkcjonalny i naprawdę potrzebny prezent dla rodziców. Jeśli nie mamy pomysłu dobrym pomysłem jest delikatnie wybadanie, czy coś się nie zepsuło, bądź akurat pojawiła nowa potrzeba.

5. Film z podziękowanie dla rodziców

Podziękowania dla rodziców w dniu ślubu, to również emocje. Wszyscy obecni na sali goście z przyjemnością obejrzą Wasz rodzinny film, w którym uwiecznicie najważniejsze chwile w życiu. Zadbajcie o odpowiednią  oprawę muzyczną, z pewnością towarzyszyć temu będzie wzruszenie i łzy szczęścia. Wesele swoich dzieci to dla rodziców jedna z najważniejszych chwil, na którą czekają często większość swojego życia.

Zatem film “Podziękowania dla rodziców” to idealny sposób, aby podziękować im za wszystko, co dla nas zrobili Możemy w nim przedstawić wszystkie wspomnienia, które łączą nas z naszymi rodzicami i które sprawiły, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. To także potem idealny prezent na rocznicę ślubu lub inne ważne okazje. Jest to dowód naszej miłości i wdzięczności oraz pokazanie, że nigdy ich nie zapomnimy. Do filmu będą mogli również wrócić w dowolnym czasie.

O czym nie możemy zapomnieć, przygotowując prezent dla rodziców na wesele?

Musimy wziąć pod uwagę, że nie wszyscy rodzice są tacy sami i to co podoba się jednym nie spodoba się dugim. Jedni oczekują takich samych prezentów na wesele, gdyż mogą znaleźć pretekst, że dostali gorszy bądź mniej wyszukany. Niekiedy faux paus będzie przygotowanie filmu, w którym przytoczymy wspomnienia, gdy rodzice są rozwiedzeni. Niektórzy rodzice nie lubią być stawiani w centrum przy większym otoczeniu ślubu, dlatego lepiej zadbać o szybsze, kameralniejsze wręczenie bez całej oprawy.

Istotne jest także, czy nasi rodzice są skromni, jeśli tak, nie będą oczekiwać wielkiego zestawu w podziękowaniu. Dawanie prezentów to nie tylko świetny sposób na podziękowanie, ale także daje Tobie i Twojemu przyszłemu małżonkowi możliwość nawiązania głębszej więzi jako nowej rodziny. Będzie to również twój pierwszy oficjalny rytuał jako para w oczach twoich rodziców – prezenty są teraz od was obojga, a nie od Ciebie jako jednostki.