opakowanie

Niemal każdy biznes, w którym się coś wytwarza, sprzedaje albo produkuje, wymaga zastosowania specjalistycznych, dostosowanych do konkretnego produktu opakowań. Wielcy rynkowi gracze zazwyczaj decydują się na zamówienie pudełek lub folii bezpośrednio u ich producenta, ponieważ jest to dla nich najbardziej opłacalne. Jednakże w przypadku mniejszych firm zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z dostępnych na rynku opcji. Większość z nich ma w swojej ofercie hurtownia opakowań Decopak, gdzie znajdą coś dla siebie przedstawiciele najprzeróżniejszych branż.

Od gastronomii po chemię gospodarczą

Hurtownia Decopak dysponuje szerokim asortymentem opakowań, które znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach. W znacznej mierze są to biodegradowalne opakowania ekologiczne, ale również woreczki strunowe czy folie. Dla osób, którym zależy na tym, żeby na pakunku widniało ich logo, istnieje możliwość personalizacji w atrakcyjnej cenie, szczególnie w przypadku większych zamówień.

Chociaż hurtownia opakowań Decopak jest skierowana przede wszystkim do średnich i małych przedsiębiorstw, to istnieje możliwość zamówienia także naprawdę dużych ilości oferowanych przezeń towarów. Posiada nie tylko szeroki asortyment, ale także, a może przede wszystkim, fachową obsługę, która potrafi rzetelnie doradzić każdemu klientowi i która cechuje się indywidualnym podejściem do każdego, kto zdecyduje się dokonać tam zakupu. To także wieloletnie doświadczenie, ponieważ Decopak istnieje na rynku już od 2009 roku.

Szczególny ukłon do restauracji

Hurtownia Decopak, chociaż posiada zróżnicowany i dostosowany do różnych potrzeb towar, to znaczną część swojej działalności skupia na przygotowaniu opakowań dla wszelkiego rodzaju biznesów gastronomicznych. Chodzi zarówno o pizzerie, które mogą w łatwy sposób zamówić w niej potrzebne kartony na pizzę, przez bary szybciej obsługi, które zaopatrują się tam w przyjazne naturze naczynia jednorazowe, aż po luksusowe i eleganckie restauracje, które zamawiają artykuły dekoracyjne lub weselne.

Dodatkowo każdy biznesmen z Krakowa i jego okolic może liczyć na to, że hurtownia opakowań Decopak dostarczy mu jego zamówienie za darmo. Może także zapoznać się z ofertą osobiście, przyjeżdżając samemu do punktu stacjonarnego znajdującego się w Niepołomicach. Jeżeli jednak ktoś jest z innego końca Polski, nie powinien się zniechęcać. Dostawa możliwa jest na terenie całego kraju, a kompletowanie zamówienia idzie szybko i sprawnie, dzięki profesjonalnej załodze i poważnemu podejściu do pracy.