P24NOW – dlaczego warto je wdrożyć?

P24NOW

Zastanawiasz się, co zrobić, aby klienci Twojego sklepu chętniej decydowali się na zakupy? W takim razie przemyśl wprowadzenie P24NOW. Płatności odroczone to sposób na to, aby Twoja oferta była jeszcze bardziej konkurencyjna na rynku i przyciągała więcej klientów!

P24NOW – na czym to polega?

Ta metoda płatności jest oferowana przez operatora Przelewy24. Jeśli właściciel sklepu zdecyduje się na jej wdrożenie, to z jego oferty będzie mógł skorzystać także klient, który obecnie nie ma środków na zakup konkretnego towaru. Jak to możliwe?

P24NOW to płatności odroczone, a ten, kto się na nie zdecyduje:

  • otrzyma do wykorzystania określony limit pieniędzy – nawet 10 000 zł,
  • dostanie szybką informację, czy i jakiej wysokości limit może otrzymać – trwa to zwykle około kilkunastu minut,
  • będzie miał nawet 54 dni na spłatę swoich zobowiązań.

Aby móc skorzystać z płatności odroczonych, wystarczy założyć konto P24GO i wybrać sklep, który akceptuje tą metodę płatności. Dlatego też oferowanie kupującym takiej formy zapłaty to doskonały sposób na zachęcenie ich do zakupów.

Jak właściciel sklepu internetowego może skorzystać na P24NOW?

Możliwość późniejszej zapłaty za zakupy to dobra zachęta do ich zrobienia. Ponadto klient nie jest ograniczony dostępnym budżetem, dlatego:

  • kupuje więcej – być może wybierze droższy, luksusowy produkt lub zamówi dodatkowe usługi,
  • może kupować nawet wtedy, gdy nie ma środków na koncie, przez co chętnie korzysta z aktualnych promocji i wyprzedaży.

Sprzedający mogą tylko zyskać na płatnościach odroczonych. Mimo, że klient zapłaci za zakupy dopiero za pewien czas lub zdecyduje się na płatność w ratach, to pieniądze trafią na konto sklepu zaraz po sfinalizowaniu transakcji – są one „ściągane” z limitu kupującego. Więcej o tej formie zapłaty dowiesz się, wchodząc na https://www.przelewy24.pl/.

Ta metoda płatności jest z roku na rok coraz popularniejsza. Dlatego sprzedawcy, którzy mają zamiar być konkurencyjni na rynku i chcą mieć atrakcyjną ofertę, powinni przemyśleć wdrożenie P24NOW.