Reklama na telebimach w Warszawie – dlaczego warto?

Reklama na telebimach w Warszawie

“Reklama jest dźwignią handlu”. Wiedzą o tym wszyscy, a szczególnie ci, którzy sprzedają produkty czy usługi. Konkurencja w dzisiejszych czasach jest przeogromna. Trzeba więc przebijać się w tłumie wielu tych, którzy kładą spory nacisk na reklamę. Szczególnie widać to w Warszawie, która jest miastem, gdzie mieści się największa konkurencja i największe firmy muszą mieć swoją siedzibę w Warszawie. Jak to wygląda pod kątem reklamy na telebimach? Dlaczego akurat Warszawa jest dobrym miejscem na to? Postanowiliśmy przygotować tekst na ten temat i zachęcamy do jego lektury.

Reklama na telebimach pozwala zaprezentować produkt

Dużym plusem rozwiązania jakim jest telebim Warszawa to możliwość zareklamowania swojego produktu. Jasne, nie jest to reklama, która jest tania, ale jednak to nowy kanał dystrybucji. Inwestując w nią należy się liczyć z tym, że będzie przyciągać uwagę i tym samym inne osoby chętniej będą zatrzymywać się na dłużej, by się z nią zapoznać. Reklama cyfrowa może być w formie wideo, co sprawia, że nie jest to pojedynczy obraz, który można zobaczyć w oka mgnieniu. 

Reklama na telebimach ma jednak zdecydowanie więcej zalet niż inne formy dlatego, że jest bardziej kolorowa. Choć niektórzy będą uważać, że jest zbyt krzykliwa, to jednak faktem jest to, że po prostu przyciąga uwagę i takie też są fakty. Taki sposób reklamy jest bardziej przekonujący, ponieważ raz, że jest to nowoczesne, to dwa, że czy chcemy czy nie, to nie da się jej nie zauważyć. Tak jak mówiliśmy, w Warszawie konkurencja jest spora i chcąc zwiększyć swoją sprzedaż, jak najbardziej warto inwestować w nowoczesne środki, a takim z pewnością są reklamy cyfrowe.

Reklama na telebimach ma świetną widoczność

Przeważnie z reklamami jest tak, że w dzień są widoczne, natomiast gdy nadchodzi wieczór i jest ciemnej, to nikną w całym tłumie. Z kolei zupełnie jest z telebim warszawa aleje jerozolimskie, ponieważ są one doskonale widoczne każdego dnia i tutaj pogoda nie ma żadnego znaczenie, co jest sporym atutem.

Nie można zapominać o tym, że szczególnie w miesiącach od listopada do marca ciemno robi się bardzo wcześnie. Zakładając, że jest to około godziny 16, to reklama telebimowa nigdy nie ciemnieje i cały czas można ją zauważyć, nawet pomimo ciemnej pory. Nie ma żadnego znaczenia czy są kiepskie czy też dobre warunki atmosferyczne – reklama telebimowa ma swoje zalety. Koszty takiej reklamy są większe, natomiast zalety, które z niej wynikają są jeszcze większe, dlatego jeżeli zastanawiacie się nad tym, czy warto, to odpowiadamy, że jak najbardziej.