Znajdź najlepszy laptop do swoich potrzeb dzięki tym wskazówkom i sztuczkom

laptop

Przy wszystkich nowych technologiach stosowanych w laptopach dostępnych obecnie na rynku może być niezwykle mylące, jeśli chodzi o wybór najlepszego z nich, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, co dostać i nie jesteś pewien, to będziesz chciał przeczytać poniższy artykuł. Przeczytaj dalej, aby uzyskać wspaniałe wskazówki na temat laptopów.

Rozważ opinie online, gdy chcesz kupić laptopa online. Podczas gdy recenzje powinny być brane z ziarnem soli, to może pomóc Ci zobaczyć, czy model, który chcesz jest warty zakupu. Wiele razy, te recenzje będą zawierać ważne informacje na temat tego, jak wielki lub biedny jest model i jakie było ich doświadczenie. To może zaoszczędzić wiele frustracji i pieniędzy, jeśli wiesz, co kupić lub uniknąć.

Dowiedz się o reputacji firmy zanim kupisz swojego laptopa. Jeśli Twój laptop jest wykonany przez firmę, która sprzedaje również samochody i urządzenia kuchenne, na przykład, może nie być świetna firma, aby kupić laptopa z. Bądź świadomy, jak godna zaufania jest firma i jak dobrze jej produkty są postrzegane.

Jeśli chcesz używać swojego laptopa tylko do przeglądania stron internetowych, prostego edytora tekstu i oglądania filmów, rozważ ultrabook, notebook lub tablet zamiast. Te mniejsze, tańsze opcje zapewnią Ci wiele funkcji, ale są lżejsze, łatwiej dopasowują się do Twojego budżetu i nadal mogą zapewnić Ci to, czego potrzebujesz.

Aby nie dopuścić do przegrzania laptopa podczas pracy w łóżku lub na kanapie, upewnij się, że nie ustawisz go bezpośrednio na miękkiej powierzchni, takiej jak koc lub kołdra. Twarda powierzchnia daje miejsce na otwory wentylacyjne do pracy, ale miękkie powierzchnie wypełniają luki, utrzymując ciepło wewnątrz silników i potencjalnie uszkadzając laptopa.

Aby nie zwiększać ceny laptopa, pomiń fantazyjne oprogramowanie. Dostępnych jest wiele darmowych alternatyw, takich jak Google Docs zamiast Microsoft Word. Tylko kupić oprogramowanie, jeśli musisz do pracy lub szkoły, i porozmawiać z administratorem o zniżki dostępne dla Ciebie przed zakupem.

Rozglądając się po okolicy, warto zwrócić uwagę na to, jaki system operacyjny posiada laptop. Jeśli na przykład jesteś przyzwyczajony do starszej wersji systemu Windows, najnowsza wersja może być dla Ciebie ogromną zmianą. Krzywa uczenia się może być stroma, i nie ma nic złego w wyborze laptopa, który ma starszą generację oprogramowania.

Wybierz renomowaną markę przy zakupie nowego laptopa. Twój komputer jest tylko tak silny, jak nazwa marki za nim, i może się tego dowiedzieć, jeśli musisz skontaktować się z obsługą klienta z jakiegokolwiek powodu. Chcesz firmę, która honoruje gwarancję, którą oferuje i pomaga w aktualizacji lub innych potrzeb też.

Dowiedz się, jaka gwarancja jest oferowana na Twojego przyszłego laptopa. Dowiedz się, jaka gwarancja jest oferowana przez producenta, jak długo trwa i czy obejmuje ona kwestie związane z oprogramowaniem i sprzętem. Powinien on mieć co najmniej roczną gwarancję. Wiele z tańszych modeli posiada 90-dniową gwarancję, więc zastanów się, czy tańszy komputer jest wart zapłaty za serwis i wymianę części.

Zwróć uwagę na procesor laptopa. Proces ten jest taki sam jak mózg komputera, ponieważ wykonuje on polecenia. Komputer z co najmniej dwoma procesorami jest idealny, jeśli będziesz dużo korzystać z laptopa. Zapewni to najlepszą wydajność w Twoim komputerze przenośnym.

Różne laptopy są wyposażone w różne rodzaje myszy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli myszy wbudowanych. Na przykład, niektóre komputery korzystają z trackpadu lub myszy w stylu przycisku, podczas gdy inne korzystają z myszy kulkowej. Możesz później dodać inne, ale będziesz chciał zacząć od tej, która najbardziej Ci się podoba.

Przeciętny użytkownik laptopa ma naprawdę bardzo skromne potrzeby, jeśli chodzi o samą moc obliczeniową. Nie będziesz potrzebował szybkiej płyty głównej i dużej ilości pamięci RAM, jeśli nie masz zamiaru grać w gry wideo. Im mniej tam jest, tym mniej kosztuje Twój komputer, więc nie pytaj o żadne dodatki, których nie potrzebujesz.

Jak stwierdzono w powyższym artykule, jest wiele laptopów do wyboru i nie każdy jest dla ciebie odpowiedni. Wiedząc, co dostać i mając odpowiednie informacje, aby dokonać świadomego wyboru może zaoszczędzić nikomu wiele kłopotów w przyszłości. Trzymaj się wskazówek w tym artykule, gdy jesteś na rynku nowego laptopa.