Gdzie zamówić etykiety na produkt? Podpowiadamy!

etykiety na produkt

Znakowanie towarów spełnia kilka funkcji jednocześnie. Umożliwia sprawną identyfikację produktów w łańcuchu logistycznym, przyczynia się do automatyzacji identyfikacji asortymentu w magazynie i tworzy skuteczny przekaz marketingowy dla klientów. Jeśli chcesz zamówić doskonałe etykiety dla Twoich produktów, przeczytaj nasz poradnik. Dowiedz się, komu powierzyć proces projektowania i wydruku i jakie kryteria posłużą do podjęcia właściwej decyzji.

Drukarnia etykiet z indywidualną ofertą

Konieczność dostępu do zaawansowanych technologii sprawia, że istnieje tylko jedno miejsce do realizacji zamówienia na profesjonalne etykiety. Jest nim wyspecjalizowana drukarnia o niezachwianej renomie. Jak znaleźć konkretną firmę, której można zaufać?

Po pierwsze, zwróć uwagę na kompleksowość świadczonych usług poligraficznych. Oferta dopasowana do potrzeb zamawiającego to klucz do sukcesu przy formowaniu ram długofalowej współpracy. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w druku etykiet powinno zbudować rozległą bazę sprzętową, jaka umożliwi realizację najbardziej wymagających zleceń.

Przejrzyj portfolio udostępnione na stronie internetowej, skontaktuj się z pracownikami ds. obsługi klienta. Już po pierwszej rozmowie wypracujesz sobie własną opinię. Dobrym pomysłem będzie zamówienie próbek gotowych rozwiązań z różnych kategorii. Otrzymanie etykiety w formie fizycznej pozwoli przetestować dane rozwiązanie i ułatwi podjęcie właściwej decyzji.

Zapytaj o terminy realizacji zlecenia. Nie chcesz przecież czekać w nieskończoność na otrzymanie zakupionej partii materiałów znakujących. Im krótszy czas między złożeniem zamówienia a otrzymaniem zestawu, tym korzystniej dla klienta. Drukarnia etykiet powinna wychodzić naprzeciw swoim kontrahentom i optymalizować proces produkcji. Zachowanie krótkich terminów wykonania i utrzymanie wysokiej jakości to wyzwanie, któremu są w stanie podołać jedynie najlepsi.

Jakie czynniki uwzględnić przy zamawianiu etykiet produktowych?

Wybór etykiety z oferty drukarni uzależniony jest od potrzeb i specyfiki działalności Twojej firmy. Istnieje wiele rodzajów materiałów bazowych, takich jak papier lub folia. Postaw na taką technologię produkcji, która zapewni odporność na niekorzystne czynniki podczas użytkowania. Akcesoria do znakowania powinny zachowywać swój fabryczny wygląd w maksymalnie długim terminie i przekazywać wymagany komunikat.

Dobierz rozmiar oznaczeń do cech fizycznych opakowania produktowego. Miej na uwadze nie tylko informacyjne funkcje etykiety, lecz również ich znaczenie marketingowe. Postaraj się o zamieszczenie intrygującej grafiki i chwytliwego sloganu. Zapewnij czytelność każdego komunikatu. Oryginalny projekt graficzny jest w stanie przyciągnąć dodatkowych klientów i poprawić wyniki sprzedażowe.

Profesjonalna drukarnia etykiet wykona większość pracy za Ciebie. Zapoznaj się z kompleksową ofertą firmy AZ Color, która od ponad 30 lat świadczy usługi projektowania i wytwarzania etykiet przemysłowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej drukarni — www.azcolor.com.pl.